Szukaj
Generic filters

Joolz Geo 2 – jeszcze lepszy wózek dla dwójki dzieci

Joolz Geo 2

Pokazywałam już Joolz Geo, ale tym razem nowa wersja, Joolz Geo 2, przy którym jest kilka istotnych zmian. Na tyle fajnych, że wózek uważam za bardzo ciekawy model dla dwójki dzieci. Bo to jeden z tych wózków, które możesz kupić z myślą o powiększeniu rodziny, szczególnie jeśli masz dzieci z niewielką różnicą wieku.

[ramka-pp odznaka=”Chcesz kupić?” top=”To świetna okazja” produkt=”Joolz Geo 2 Duo” foto=”https://domowa.tv/wp-content/uploads/2018/01/joolz-geo-2-prod-w.jpg” opis=”Wózek, który może być zarówno wózkiem dla jednego dziecka, jak i dla dwójki, a przy tym lekko się prowadzi. To fajny wybór jeśli planujesz powiększenie rodziny.” cena=”5685″ link2=”https://domowa.tv/oferty/joolz-geo2-rozne”]

Joolz Geo 2 to nowość i zawsze mnie cieszy kiedy mam okazję testować wózek jako pierwsza, sprawdzać co się zmieniło, co poprawiono, jakie funkcje doszły. W tej wersji jest kilka zmian. Koła, pasy, budka, pałąk i siedzisko. Brzmi nieźle prawda? 🙂 A wózek kupisz tutaj.

Dlaczego warto kupić Joolz Geo 2?

Jeśli szukasz wózka dla dzieci z niewielką różnicą wieku, a jednocześnie takiego, który może być wózkiem pojedynczym oraz nie jest długi jak tramwaj to zerknij na Joolz Geo 2 koniecznie. To wózek o wielu możliwościach, który powiększa się w miarę potrzeb. Chcesz dwa siedziska proszę, idziesz na spacer z jednym dzieckiem – nie ma problemu 🙂 No i dobre wykonanie!

Zobacz moją recenzję wideo

Koniecznie musisz zobaczyć film z recenzją tego wózka 🙂 Wiem, że nie każdego kręcą wózki, ale słowem wstępu to pokazuję sporo wózków, często recenzuję zanim wejdą do stałej sprzedaży itd, niemal każdy ma recenzję wideo abyście mogli zobaczyć je „na żywo”  I choć zaraz będzie 100 recenzji wózków (tak!) to TEN film wyjątkowo mi się podoba. Sceneria piękna, przyznaję, że nagrywać było trudno, ale bawiłam się świetnie, co pewnie widać. Za to na samym filmie możesz zobaczyć wszystkie ustawienia i możliwości wózka 🙂

Plusy

1. Wiele możliwości

To wózek, który możesz mieć od początku, a potem mieć nadal jeśli zdecydujesz się na dzieci z niewielką różnicą wieku. Możesz wpiąć gondolę, zmienić ją na spacerówkę, a potem dołożyć siedzisko na dole i wozić młodsze dziecko. To fajne rozwiązanie jeśli szukasz wózka, który jest jak pojedynczy, ale daje możliwości wózka dla dwójki dzieci.

Joolz Geo 2 to wózke, który może być dla dwójki, jak i dla jednego dziecka
Joolz Geo 2 to wózke, który może być dla dwójki, jak i dla jednego dziecka

2. Koła

Na plus zasługują koła, w tej wersji są zmienione (wizualnie również są inne niż w poprzedniej wersji GEO). Obecnie są to koła odporne na przebicia i o ile do poprzednich miałam jakieś „ale”, tak obecne uważam za świetne! Dodatkowo na uwagę zasługuje system blokady kół przednich do jazdy na wprost. Aby ustawić koła przednie w pozycji „prosto” wystarczy kliknąć na białe guziki, to bardo wygodne!

Tutaj widać te guziki by ustawić przednie koła do jazdy prosto
Tutaj widać te guziki by ustawić przednie koła do jazdy prosto
A tu dokładA tu dokładnienie
A tu koła wózka
A tu koła wózka

3. Spora gondola

To co lubię w Joolzie i tym i Day to m.in. gondola, jest spora, szeroka i bardzo komfortowa. Gondola ma około 85 cm, a 82 cm mierzona po materacyku, to naprawdę sporo!

Zwróć uwagę, ta gondola w wózku jest naprawdę długa
Zwróć uwagę, ta gondola w wózku jest naprawdę długa
Środek
Środek
Osłonka gondoli
Osłonka gondoli

4. Siedzisko z możliwością ustawienia w obydwie strony

Siedzisko jest kubełkowe, w tej wersji wózka zostało trochę zmienione i jest osadzone wyżej, by rodzicowi było wygodniej. Co prawda producenci zawsze reklamują to jako wygoda w restauracji, że podjeżdżasz do stolika i już, ale szczerze mówiąc ja tam wolę dziecko z wózka wyjąć 😉 Niemniej siedzisko zostało ulepszone.

Ale to o czym chciałam napisać to fakt, że oczywiście jest możliwość zamontowania go przodem do rodzica, jak i przodem do drogi. Tę funkcję na pewno docenisz mając młodsze dziecko, które wolisz oglądać cały czas 🙂

Przodem do drogi i przodem do rodzica
Przodem do drogi i przodem do rodzica
Te prostokątne białe guziki służą do wypinania siedziska, białe okrągłe do regulacji
Te prostokątne białe guziki służą do wypinania siedziska, białe okrągłe do regulacji

5. Siedzisko regulowane

Siedzisko jest regulowane, ma trzy pozycje i jest to regulacja po wciśnięciu okrągłych guzików po boku wózka. To jest jedyna niewygoda, bo trzeba użyć dwóch rąk. Niemniej można ustawić pozycję do spania.

4. Spory kosz

Kosz na zakupy w Joolz Geo2 to mistrzostwo świata 🙂 jest duży, w dodatku łatwo go wypiąć, a na dodatek jak chcesz włożyć zakupy to możesz krawędź delikatnie odchylić by łatwiej te zakupy włożyć do środka. To z opisu wydaje się drobiazg, ale wiele ułatwia.

Kosz w wózku odchylany by włożyć zakupy
Kosz w wózku odchylany by włożyć zakupy

5. Przedłużona budka

W tej wersji wózka budka została dodatkowo przedłużona, więc dobrze chroni od słońca, wiatru czy deszczu. Nie jest może wizualnie największa, ale co nawet widać na filmie ładnie osłania dziecko. Z tyłu budki jest podnoszony panel, a pod nim siateczka wentylacyjna – ważna rzecz w trakcie upalnych dni.

Budka spokojnie osłania dziecko
Budka spokojnie osłania dziecko
Siateczka w budce
Siateczka w budce

6. Pałąk

Pałąk jest wypinany (możesz go wypiąć z jednej strony i odchylić co jest bardzo wygodne przy wsadzaniu dziecka) i jest umiejscowiony na dobrej wysokości. W dodatku pałąk jest też ładny, eko skóra, przeszycia – bajery, ale wizualnie cieszy oko.

7. Łatwy system zmiany siedziska na gondolę

Muszę o tym wspomnieć, bo ostatnio mam okazję testować sporo wózków, gdzie siedzisko i gondola mają wspólny stelaż i tylko trzeba przepiąć wybrane na tenże stelaż. I w Joolzie to jest super rozwiązane. Ja wiem, że przepina się raz, może dwa w ciągu posiadania wózka, ale system suwaków jest zaprojektowany bardzo dobrze i naprawdę można to zrobić w kilka minut. Jeśli masz niewielkie mieszkanie to też docenisz, że gondola to w efekcie niewielki, płaski element, więc nie będzie problemu z przechowywaniem jeśli zaczniecie korzystać ze spacerówki.

Rama, na którą łatwo wpina się siedzisko lub gondolę
Rama, na którą łatwo wpina się siedzisko lub gondolę

8. Hamulec

Umiejscowiony nad jednym kołem, działa lekko. Latem może być niewygodnie w sandałach, ale to detal 🙂

Hamulec
Hamulec

9. Rączka regulowana

Rączka jest regulowana w sposób teleskopowy (wysuwana) więc możesz dostosować wysokość do swoich potrzeb. U nas jest spora różnica wzrostu, więc to wielka wygoda.

Ta mała srebrna dźwignia jest od regulacji rączki
Ta mała srebrna dźwignia jest od regulacji rączki
Regulacja rączki
Regulacja rączki

10. Pasy

Pasy są oczywiście pięciopunktowe, ale mają fajny „myk” mianowicie cześć biodrowa i naramienna złączone są za pomocą magnesu, więc działa lekko, nie rozpina się przypadkiem, a jednocześnie bez problemu rozłączyć jeśli czujesz taką potrzebę (starsze dziecko, konieczność wpięcia śpiworka itd.).

Magnes w pasach
Magnes w pasach

11. Łatwe składanie wózka

Wózek składa się lekko, możesz to zrobić razem z siedziskiem, a potem pociągnąć na kołach do samochodu 🙂

To białe to guzik od składania wózka
To białe to guzik od składania wózka
Wózek złożony z siedziskiem
Wózek złożony z siedziskiem
Blokada przed rozłożeniem
Blokada przed rozłożeniem
A tak go można przeciągnąć
A tak go można przeciągnąć

Ani plus ani minus

1. Niewielkie siedzisko na dole

Wózek ma tak naprawdę niewielkie siedzisko na dole, ono zdecydowanie jest dla młodszego z dzieci, ale spokojnie starczy aż starsze skończy etap wózkowy, czyli tak do 1,5 – 2 lat młodszego na pewno posłuży. Okazjonalnie to na dole może jechać starsze dziecko, ale moim zdaniem wygodniej jest mniejszemu.

Siedzisko mniejsze
Siedzisko mniejsze
Siedzisko mniejsze
Siedzisko mniejsze
A tu wózek z dwoma siedziskami
A tu wózek z dwoma siedziskami

Gdzie kupić i ile kosztuje Joolz Geo2

Wózek możesz kupić w wersji mono, duo i twin. Czyli albo dla jednego dziecka, albo dla dwójki (spacerówka oraz spacerówka i gondola na dół) albo dla bliźniąt (dwie gondole, dwa siedziska spacerowe). Wózek kupisz tutaj, ok 5695 zł za komplet.

Pamiętaj też, że obecnie mamy wersję 2, która ma poprawione koła, dłuższą budkę, ulepszone siedzisko i kilka drobiazgów wizualnych 😉

[ramka-pp odznaka=”Chcesz kupić?” top=”To świetna okazja” produkt=”Joolz Geo 2 Duo” foto=”https://domowa.tv/wp-content/uploads/2018/01/joolz-geo-2-prod-w.jpg” opis=”Wózek, który może być zarówno wózkiem dla jednego dziecka, jak i dla dwójki, a przy tym lekko się prowadzi. To fajny wybór jeśli planujesz powiększenie rodziny.” cena=”5685″ link2=”https://domowa.tv/oferty/joolz-geo2-rozne” rozmiar=”l”]

Dla kogo ten wózek

Na pewno spodoba Ci się, jeśli szukasz wózka dla dzieci rok po roku, wtedy masz mnóstwo możliwości, a jednocześnie masz wózek, który jest kompaktowy.

Wymiary na koniec

 • wózek rozłożony: 83 x 60 x 93 – 109 cm
 • wózek złożony z siedziskiem: 89.5 x 60 x 30 cm
 • górna gondola: 85 x 40 x 26 cm (materacyk 82×33)
 • dolna gondola: 82 x 40 x 25 cm (materacyk 76×33 )
 • waga stelaża z kołami: 9 kg
 • siedzisko: 3 kg, gondola 4 kg
 • siedzisko dolne 3 kg
 • waga wózka ze spacerówką: 12 kg
 • waga wózka z dwoma siedziskami: 15 kg
 • obciążenie wózka 40 kg

Daj znać, jak Ci się podoba 🙂

Wózek w wersji dla dwójki
Wózek w wersji dla dwójki
A tutaj dla jednego dziecka
A tutaj dla jednego dziecka

15 Odpowiedzi

  1. możesz na dole mieć gondolę albo siedzisko spacerowe, one nie jest leżące, raczej takie półsiedzące. To dolne siedzisko jest raczej dla tego młodszego z dwójki dzieci, moim zdaniem akurat na tyle kiedy starsze dziecko przestanie korzystać z wózka i młodsze wskoczy na górne siedzisko 😉 Tak do roku-półtora jest okey

  2. Noo chyba ze tak, czyli to nie jest wersja dla bliźniaków a raczej dla dzieciakow urodzonych rok po roku.. Noo taka opcja jeszcze wchodzi w gre 😉

  1. iCandy jest ciut inny, to mój faworyt, ale bardzo trudno dostępny. Ale Joolz Geo jest naprawdę dobrym wózkiem i tej jedzie dobrze.

 1. My się wozimy w podwójnym out n about nipper 360 . zupełnie inny rodzaj wózka podwójnego bo dzieci są obok siebie ale jestem baaaaardzo zadowolona. Wózek SAM JEDZIE. Czasem go biorę nawet jak idę tylko z jednym dzieckiem bo pchanie go to sama przyjemność 🙂

 2. Świetne zdjęcia – zwłaszcza to z podskokiem 🙂
  Podoba mi się, że nosisz takie buty do spódniczki – wbrew powszechnym opiniom, że u niskich osób taki zestaw skraca nogi. A u Ciebie wygląda super. Sama jestem niska i zawsze unikałam takich zestawów. Teraz widzę, że jednak można – też tak spróbuję 🙂
  Wiem, że mój wpis jest nie na temat, ale po prostu musiałam to napisać :)))

 3. Proszę, doradź! Joolz day 2 czy cybex priam? Joolz skradł moje serce ale priam mnie przekonuje spacerówka w wersji lux… czy jest sens dopłacać kilkaset złotych do priama?

  1. Stoję przed podobną decyzją. I chciałabym podpytać dlaczego właśnie priam? Aktualnie bliżej mi do Joolza przede wszystkim z powodu lepszej amortyzacji. Ale może jest coś czym priam zdecydowanie przebija Joolza? Oba wózki znalazłam w podobnej cenie. Będę wdzięczna za pomoc 🙂

 4. Witam. Czy joolz day 2 czy joolz geo 2? Będę rodzić zimą i mieszkam w domu gdzie osiedle jeszcze nie ma zrobionych dróg asfaltowych. Zależy mi na wózku który sprawdzi się w trudnych warunkach nawierzchni i niestety rownież pogodowych. Z góry dziekuję za odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.