Szukaj
Generic filters

Dzieciństwo, domofon i atari – Michał opowiada

Dzień Dziecka to święto każdego z nas 🙂 Dzisiaj na pytania odpowiada Michał a Was zachęcam nie tylko od posłuchania, ale i odpowiadania na pytania 🙂 Powspominajmy razem!

A jakie są Wasze wspomnienia dzieciństwa? Smaki i zabawy? Zapraszam do odpowiedzi, moje znajdziecie we wpisie: wspomnienia dzieciństwa, guma turbo i Muminki

 1. Najmilsze wspomnienie z dzieciństwa?
 2. Twoje smaki z dzieciństwa?
 3. Zabawy, które pamiętasz to…?
 4. Jaka była Twoja ulubiona zabawka?
 5. Imię kolegi/koleżanki, które pamiętasz z czasów, gdy byłeś/aś mały/a?
 6. Kim chciałaś być, jak byłaś mała?
 7. Ulubiona książka z dzieciństwa?
 8. Co przeskrobałaś w dzieciństwie?
 9. Czy chciałabyś znów być dzieckiem?
 10. Ulubiony serial/bajka?

Doszło pytanie 10 od Michała! 🙂 i Widziałam, że też sami je proponowaliście! Poza wymienionymi ja myślę jeszcze ciepło o Reksiu i Kreciku a Wy?

To, jak jest u Was? Chcielibyście znowu być dziećmi czy raczej nie? ♥

 

0 Odpowiedzi

 1. Michał, zdradź proszę – jeśli to nie zbyt osobiste pytanie – ile masz lat? Bo wspomnienia z dzieciństwa masz podobne do mnie a ja już jestem w okolicach 30-ki:) Ty wyglądasz na młodszego:) Pozdrawiam całą Waszą rodzinkę.

 2. jak w tv lecialo z archiwum X, to już sama melodia mnie przerażała i przełączałam program 😀

 3. Z bajek to Krecik, tak jak mówisz i Gumisie, Smerfy. Pamiętam też diabelski młyn na canal+ 🙂 A jeśli chodzi o książki, to lubiłam bardzo wszystkie Disneya. O i jeszcze coś o smaku z dzieciństwa, to mam takie dwa: zupa jarzynowa, której do tej pory nie lubię 😛 i pyszne domowe pączki, w żadnym sklepie takich nie ma!

 4. Hehe też oglądałam ten kanał Polonia 1 i ich japońskie bajki. Jestem z rocznika 85. Pamiętam jeszcze Czarodziejskie zwierciadło czy coś takiego ale Yattaman faktycznie był najlepszy.A z innych lubiłam star trek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.