Chodzicie na aqua aerobik? Lubicie ten rodzaj sportu? A może omijacie basen z daleka? Ja zawsze chodziłam na basen, ale w którymś momencie poszłam na aqua aerobik i… przepadłam 😉 A może luybicie inne sporty wodne?
Wrażenia z aqua aerobiku
Przyznam, że to jeden z moich ulubionych sportów, może też dlatego, że jest w wodzie, a ja wodę uwielbiam. A Wy lubicie basen, jezioro, morze? Aqua aerobik to w sumie taki fitness wodzie. Zaleta jest taka, że mniej czuć zmęczenie choć zrobienie niektorych ćwiczeń jest… skomplikowane.
Na pewno ważne by trafić na dobrego prowadzącego i wtedy po godzinie skakania w wodzie czuć każdy centymetr ciała. Dla mnie super!
A Wy jakie wodne sporty lubicie? Chodzicie na aqua aerobik? A może omijacie wodę? 😉
PS: chwilowo jestem nieobecna, więc wybaczcie mniej wpisów, ale Michał obiecał, że coś nagra 😉
0 Odpowiedzi
Hej, jestem Martyna( pisałam pod filmikiem o ćwiczeniach turbo Ewy) zapisałam się na zajęcia pływania:D A i jedno pytanko. Gdzie mieszkasz i gdzie chodzisz na basen? Ja w Oławie;)
ja bym chciala ale nie ma kasy na basen:) ale bardzo lubie:) pozdrawiam
Dzięki Michał ;-P
Już tęskniłam, nie wiem ile razy dziennie zaglądałam czy coś już jest. A teraz piję kawkę, jem białą czekoladę i sobie słucham 🙂
Co do tego typu aktywności, nigdy nie próbowałam, ale bardzo lubię forsowne pływanie a przy tym pełne gracji dzięki odpowiedniemu napinaniu mięśni. Choć już dawno nie pływałam. Po przeprowadzce do małego miasteczka, nie mam za bardzo możliwości.
Pozdrawiam moje Wy KOTLECIKI ;-*
Tasia dzięki za miłe słowa 😉 a jakie Ty pysznosci zjadasz Mniam!
słyszalam, że aqua jest super ale ja sie boje basenu :P,:)
Więcej filmów z Michałem !!! Solidarność Plemników !!! 😀
fajny:) cwiczylam w Hiszpanii jak tam mieszkalam:)
Na pewno spróbuję, a co do wrzucania filmików to Michał nic nie wrzucił 🙁
czekałam od dwóch dni z niecierpliwością i wreszcie się doczekałam!!!
Paulinka wrzuci 😉 chwilowo jest sam więc ma dużo obowiązków 😉
Też uwielbiam i polecam. Brałam udział także w aquafit, tu ćwiczenia są na głębokiej wodzie i na pasie ma się pas wypornościowy.
ja prowadziłam ;))
hehe:) tez przebieralam nogami i nawet sie niepokoilam czy wszytsko u Was ok:) dzieki za odzew i czekamy na filmy Michala:)
ja chodze 😉 i Lubie ! 😀
Chodziłam kiedyś i bardzo mile wspominam te zajęcia:) Mimo, iż w trakcie ich wykonywania nie czułam wielkiego zmęczenie, to gdy wychodziłam z wody nogi mi drżały jak po maratonie jakimś.Polecam każdemu:)
kiedyś chodziłam na hydrofitnes czyli ćwiczenia na dużym zanurzeniu z pasem na biodrach. bardzo mi sie podobalo 😀 potem niestety zajecia sie skończyly. teraz chodzę do klubu fitnes na trening obwodowy i także bardzo mi sie podoba 😀
ja brzydzę się basenu, taka zupa z ludźmi i ich chorobami 😉
Paulina zawsze podziwiam prowadzące bo one skaczą na sucho a reszta w wodzie 😉
ja jestem ratownikiem WOPR , kocham pływać <3
dokładnie! ja prowadziłam w Egipcie, także bycie poza wodą przy 50 stopniach to średnia przyjemność ;))
Paulinko, bardzo Was lubię, nie obraź się ale słabe to zdjęcie i nie jest ono pierwsze…jakoś estetyka Kotleta bardziej do mnie przemawia.Ta wydaje się być mało dopracowana,wiem że filmiki to ciężka praca ale próbuję Wam wjechać na ambicje, bo wiem że zdolniachy z Was!Może warto byłoby popracować nad tym?Pozdrawiam 😉
Ptyś tu zdjęcia mają inny styl 😉
kochana, ja wiem jestem m.in. z wykształcenia plastykiem 🙂
Uwielbiam, chodzę dwa razy w tygodniu coś wspaniałego.Należę do osób niepływających zawsze bałam się panicznie wody ,teraz nie mogę się doczekać spotkania z nią . Pozdrawiam.
Jeszcze nie próbowałam, ale chciałabym bardzo 😀 Uwielbiam relaksować się na basenie, a szczególnie w aqua parku 😀
Uwielbiam Aqua! Jak dla mnie to fantastyczne połączenie ćwiczeń – bardzo intensywnych, miłości do wody i wbrew pozorom odpoczynku w rytmie skocznej muzyki. Zdecydowanie POLECAM! Dodatkowo rewelacyjnie wpływa na figurę i daje „powera” ;-)))
u mnie niestety nie ma … 🙁