Zestaw do paznokci hybrydowych – co kupić

Zestaw do paznokci hybrydowych – co kupić

Jeśli chcecie robić paznokcie hybrydowe to podpowiadam co kupić. Jaką wybrać lampę, jakie i ile lakierów, czy warto kupować w zestawach?

Robienie hybryd w domu może być wygodne i fajne, ale musicie liczyć się z tym, że po pierwsze robicie je samodzielnie (ahhh odpada ten relaks, gdy ktoś robi to za ciebie), a dwa trzeba wydać trochę kasy. Niby są zestawy już za 200 zł, ale z drugiej strony najdroższe są lakiery. Jeśli wystarczy ci jeden, dwa, trzy kolory to luz, ale jeśli chcesz zmieniać, kombinować, robić gradienty to robi się to spory wydatek.

Ale wszystko poniżej :)

Zestaw – czy warto?

Moim zdaniem warto. Przeliczyłam na sztuki zestaw i samodzielne jego kompletowanie i zestaw gotowy wychodzi taniej. Poza tym prawie wszystko w nim jest.

Cena zestawu to ok. 199-299 i w górę :) dużo zależy od lampy i oferowanych lakierów!

Co musisz mieć by robić paznokcie hybrydowe?

Wiele zestawów ma takie rzeczy, mój nie miał np. folii do usuwania, przyborów typu cążki i miał mniej lakierów.

Zestaw do hybryd
Zestaw do hybryd

Lampa UV czy LED

UV wymaga naświetlania ok. 2 minuty, w LED wystarczy 30-40 sekund zazwyczaj (kwestia lampy, te tanie czasem 60 sek). UV obecnie są raczej mniej polecane ze względu na aspekty zdrowotne. No a LED są też szybsze.

Są lampy w formie mostku lub zamknięte.Chyba kwestia indywidualna, które lepsze. W mostku łatwiej wyjść paznokciami poza światło lampy, ale myślę, że wystarczy wprawa.

Fajnie jak lampa ma timer. To wiele ułatwia. Moja nie ma i trochę mi tego brakuje, ale za to jest uroczo kiczowata :)

Lakiery

O lakierach będzie jeszcze, ale póki co przyznać muszę, że mam taki wniosek, że te najtańsze po prostu gorzej kryją, mają słabszy pigment i szybciej np. złażą. Nie wiem zatem czy to na pewno najlepszy wybór :)

O i to chyba tyle tak na start :)

Folie do usuwania lakiery
Folie do usuwania lakiery
Albo nakładki
Albo nakładki
Zestaw do hybryd
Zestaw do hybryd

Komentarze:

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.