Wyniki konkursu – „Mała wielka uczta” leci do…

I Gdańsk raz jeszcze :*

Kochani, jak to się mówi: „święta, święta i po świętach” 🙂 ale to nie koniec prezentów. Dziękuję za wspólną zabawę, dziękuję za spotkania, mejle, komentarze, ciepłe, miłe słowa. Cudownie i świątecznie się mi zrobiło, gdy je czytałam.

To czas na werdykt!

collage_20141219213412522 collage_20141219213621272

Orzekliście, że najpiękniejszy jest piernik warszawski – tadam, fanfary! 🙂 oczywiście dla mnie każdy jest piękny i wyjątkowy :*

A stylizacja – czerwona sukienka choć dość często padała odpowiedź z szara sukienką (stylizacja 4). Dziękuje za tyle miłych słów 🙂 Jeśli kiedyś wpadnę w jakieś załamanie to sobie poczytam do poduszki hihihi ♥

A teraz poważne, czas na wyniki, czyli, kto dostaje książkę „Mała wielka uczta”, czyli czyje uzasadnienie, wybór, były najfajniejsze 🙂

1. Maryś za fantastyczne uzasadnienie 🙂

„Piernik krakowski jest tym najpiękniejszym! A dlaczego? Ponieważ wygląda jakby dekorowała go paczka przyjaciół, a nie obcy ludzie, których połączyła książka! A może to właśnie Twoja książka sprawia, że ludzie stają się sobiie bliżsi i wychodzą im takie cuda… :)”

2. Magdalna za proste podsumowanie 🙂

„Jeśli chodzi o stylizację to wybieram nr 4. Wyglądasz bardzo elegancko, kobieco. Ta sukienka podkreśla Twoją figurę a korale dodają uroku”.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, za fajne spotkania, za komentarze 🙂 do ww. osób odezwę się jeszcze w tym roku 🙂 buziaki!

6 Odpowiedzi

  1. Przegapiłam taki fajny konkurs:) i to z taką super nagrodą. eh… Gratuluję zwyciężczyniom!
    Ja wybrałabym piernik nr 1 dla mnie taki bardziej dla dzieci, a potem pozostałe – dla mnie one ozdobione jakby właśnie przez grupę zgranych przyjaciół:)
    A stylizację nr 4, choć zaraz po niej nr 1, takie dwie kobiece sukieneczki:). Potem nr 2 bo też fajna taka stylizacja bardziej na luzie.

  2. No cóż niestety nie wygrałam ale serdecznie gratuluje zwycięzcą i myślę ze będę tego typu jeszcze konkursy 😉

  3. A ja właśnie zostałam szczęśliwą posiadaczką Waszej książki 😀 Czy istnieje możliwość jej podpisania…?

  4. Szkoda że nie udało wygrać się książki ale trudno może będzie jeszcze okazja. Gratuluję zwycięzcą 😉

  5. O super, dziękuję za wyróżnienie:) Wspaniale odkryć w nowym roku, że coś się wygrało! Niestety nic nie dostałam na maila…mam nadzieję, że to z braku czasu i książkę prędzej czy później otrzymam:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.