SMartbe – wózek dziecięcy, który sam jeździ

SMartbe – wózek dziecięcy, który sam jeździ

Ha! mam coś dla was. Wózek, który na pewno zmotywuje was do biegania, ponieważ wrażenie jest jedno – on ucieka! Ucieka z waszym dzieckiem! Mam też drugą gorszą wiadomość – to póki co prototyp, ale jestem tak zafascynowana SMartbe, że chcę wam go pokazać :)

SMartbe to wózek reklamowany jako pierwszy inteligentny wózek na świecie. Wykorzystuje czujnik ruchu i podąża za twoimi ruchami. Panel sterowania będzie w rączce wózka i może łączyć się z zegarkiem na ręku. Klikasz start i biegniesz, a wózek ucieka :)

Brzmi kosmicznie, ale z drugiej strony może to być rozwiązanie dla osób, które samodzielnie wózka nie są w stanie prowadzić.

https://player.vimeo.com/video/152167800

Wózek będzie miał trzy tryby jazdy. Automatyczny z własnym napędem i czujnikami pozwalającymi zachować stałą odległość, ale też tryb ręczny, więc w razie potrzeby możesz go normalnie prowadzić. Ma być chyba też tryb pośredni.

Prócz bajerów z własnym napędem wózek ma (mieć) też klimatyzację, sterowanie zasłaniania pokrycia na nóżki, podgrzewanie butelki i puszczanie muzyki dla dzidziusia. Ma też mieć kamerkę.

Cena :) Wózek ma kosztować ok 3199 $ i ma być dostępny w kwietniu 2017. Macie więc trochę czasu na odkładanie kasy :)

I jak wam się podoba? Zaufacie, że nie ucieknie wam dalej? haha A drugie pytanie, jak będą wyglądać wózki, w których nasze dzieci kiedyś będą wozić swoje? :)

Smartbe - start i..
Smartbe - start i..
i biegniemy
i biegniemy

Komentarze:

Ciekawe ale nie dla mnie! Miałabym zero przyjemności z biegu, bo myślałabym w które krzaki zaraz moje dziecko wgrzmoci ;)

  • Algo

Hahaha

Juz sie widze : dwulatek na hulajnodze w jedna strone, wozek z dzidziusiem w druga a ja z zawalem prosto do szpitala.

bez sensu :) ,gdzie frajda z prowadzenia wózka?

A ja się pytam kiedy będą odpowiednie chodniki do tegoż pojazdu? To tak jak z pendolino. Zasuwa niczym błyskawica a tory jakie są takie są. ☺☺

Paulina Stępień
  • Paulina

hahaha :D w sumie racja. Jedzie i widzisz z daleka taką dziurę! aaaa

Dla mnie to odbieranie rodzicom możliwość bycia rodzicem :(

Wózek jest dla zdrowych, chętnych do powrotu szczupłych mam, które chcą zadbać o swoją zdrową sylwetkę.

Więc nie dla wszystkich oglądających :)

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.