Szukaj
Generic filters

Wakacje z namiotem 2018: dzień 9 nasz szwedzki domek

Szwedzki domek

Spełniamy swoje małe marzenie, czyli na kilka dni zatrzymujemy się w małym szwedzkim domku. Jak wygląda w środku? Na filmie pokazuję dokładnie jaki jest w środku, jest też trochę o naszym dzisiejszym dniu.

Możliwe, że pamiętasz, z Norwegii wybraliśmy drogę przez Szwecję w kierunku Danii, po drodze chcieliśmy mieć jeden nocleg i właśnie nocleg zaplanowaliśmy w okolicach Halmstad w malutkiej wiosce Stradal.

Zobacz nasz film room tour

Nieskromnie powiem, że to chyba jeden z ładniejszych naszych room tourów, nie wiem, czy dlatego, że Michał parzył kawę? Ale bardzo podoba mi się slow lifowy charakter tego filmu 🙂

Dzień 9

Budzimy się rano. W łóżku. To fajna odmiana od namiotu 🙂 nie żebym coś do niego miała, ale nie ukrywam, że poranek jest ekstremalnie leniwy. Nigdzie się nie spieszymy, mamy dzisiaj dzień na odpoczynek i nadrobienie zaległości z pracą.

Chłopcy też są zadowoleni, szczególnie, że w domku jest sporo zabawek, którymi mogą się bawić podczas naszego pobytu. Jeszcze przed śniadaniem znoszą na ogródek koparki, które pokazała im wczoraj właścicielka domku (ukryte gdzieś z tyłu w skrzyni :)).

A śniadanie mamy bardzo dobre, ser nowerski brunost, krem Prim – wszystko słodkie i dość nabiałowe, jak na nas, ale pyszne. Po leniwym śniadaniu my trochę pracujemy, chłopcy się bawią. Mamy uroczy ogród z tarasem, więc cały dzień spędzamy na zewnątrz.

Po obiedzie jedziemy na rowerach do centrum miasteczka po zakupy, głównie chlebowe plus atrakcje typu “czekolada” i inne, tym razem szwedzkie przysmaki. W zasadzie nie mogę wiele opisywać, bo to bardzo spokojny dzień w porównaniu z naszymi ostatnimi, niektórymi przygodami 🙂 Skupiliśmy się głównie na pracy i trochę regeneracji, tak na naszych wyjazdach plus minus co tydzień staramy się zwolnić, bo ogólnie nasze wyjazdy są zazwyczaj bardzo intensywne.

Stanowisko pracy na dziś
Stanowisko pracy na dziś
Na tarasie
Na tarasie
Widok o poranku
Widok o poranku

Nasz domek w środku

Wybrałam kilka zdjęć, zerknij na domek, ja jestem zauroczona.

Najpiękniejsze miejsce w domku, czyli kuchnia
Najpiękniejsze miejsce w domku, czyli kuchnia
I to też z kuchni
I to też z kuchni
A to domek z zewnątrz
A to domek z zewnątrz
Kuchnia
Kuchnia
Pokój dzieci
Pokój dzieci
Pokój dzieci
Pokój dzieci
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Salon
Salon
Sypialnia
Sypialnia
  • Korzystasz z moich wpisów? Zobacz moje przewodniki i poradniki albo postaw kawkę. Będzie mi bardzo miło!

    Postaw mi kawę na buycoffee.to