Szukaj
Generic filters

Wakacje z namiotem 2018: dzień 22 urodziny i Lasize

Dzień 22

Dzisiaj świętujemy 6 urodziny naszego Starszaka, a skoro tak, to robimy coś fajnego, co chłopcy chcieli. Co prawda pogoda dziś piękna i kusiło leżeć, ale szóste urodziny ma się się raz, prawda? 🙂

Początkowo szóste urodziny miały być w Legolandzie, ale znacznie krócej byliśmy na północy, więc jesteśmy teraz tu, we Włoszech.

Dzień 22

Chłopcy mieli do wyboru kilka atrakcji, w tym Gardaland, ale w końcu stanęło na ZOO safari. Nie wiem jaki jest Twój stosunek do ZOO, mój zmienny, ale przyznaję, że była to mimo wszyscy fajna przygoda. Dzieci zachwycone, my też, bo np. nigdy wcześniej nie widziałam leniwca!

Potem robimy wiele innych fajnych urodzinowych rzeczy, które wymyślają dzieci, byliśmy też w Lasize, bardzo uroczym miasteczku, a na koniec dnia jeszcze urodzinowa impreza z wielkimi urodzinowymi lodami. Ja pękłam, dzieci szczęśliwe, wszyscy zmęczeni, ale co najważniejsze – razem 🙂

Jak widzisz nie ma sporo opisywania dzisiaj, ale to też jeden z tych bardzo naszych, offlinowych dni, zawsze w dniu urodzin staramy się robić wagary i coś zaplanować, więc cieszę się, że na wyjeździe też robiliśmy coś wspólnie.

Żyrafy
Żyrafy
Hieny
Hieny
Czas na małe espresso
Czas na małe espresso
Tutaj w Lasize
Tutaj w Lasize
Lody
Lody
Nad Gardą
Nad Gardą
I zachód słońca
I zachód słońca
  • Chcesz schudnąć, ale nie masz czasu na gotowanie? Sprawdź mój bestsellerowy turbo jadłospis ➡️ „Nie mam czasu”, będziesz zachwycona!

  • 1 Odpowiedź

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.