Szukaj
Generic filters

Wakacje kamperem 2019: dzień 28 Segovia i droga w kierunku Portugalii

I tak oto zbliżamy się w kierunku Portugalii. Nie sądziłam, że tu dotrzemy. Ba, wręcz mówiłam, że absolutnie nie będziemy się tak daleko wypuszczać. W końcu małe dziecko, daleka podróż, niby Domek na kółkach, ale wiadomo. A tu właśnie jesteśmy już prawie w Portugalii 🙂 z nami nie ma nudy.

Docieramy w nocy na postój w mieście Segovia. Postój jest betonowy, bardziej jak parking, ale jest zrzut, a to istotne, bo my ostatnio jakoś na limicie jeździmy (w sensie z pełnymi zbiornikami).

Rano ruszamy zobaczyć miasto, a przede wszystkim akwedukt. Jest imponujący i zaczyna się zaraz przy postoju kamperow. Zatem całą drogę idziemy wzdłuż akweduktu.

Przypomnę, że w podróży, szczególnie z dziećmi, dbam o to by mieć zawsze ze sobą wodę, ale też jedzenie. Chętnie próbujemy lokalnych smaków, ale jednocześnie zawsze że sobą mamy Lunchboksy aby nie musieć się martwić, że dopadnie nas głód. Super przepisy są w moich ebookach z daniami na wynos, kupisz tutaj. Zyskujesz świetne przepisy od dietetyczki, ale też wspierasz moją pracę, a ja mogę dawać więcej fajnych relacji 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.

Szkoła podobno zaraz!

A skoro tak, to pamiętajcie o kupieniu najlepszego ebooka z przepisami do szkolnych śniadaniowek!

To mówię Wam ja, Wasza dietetyk Paulina 😘