Szukaj
Generic filters

Valco Baby Snap Trend – niemal idealna spacerówka

Valco Baby Snap Trend

Valco Baby Snap Trend to wózek, który mogę powiedzieć, że jest niemal idealny. Wiadomo, że każdy ma inne potrzeby, ale jeśli szukasz fajnego wózka miejskiego to koniecznie przeczytaj tę recenzję. Ja szalenie lubię wózki marki Valco Baby, nawet zaryzykuję, że obecnie to moja ulubiona marka wózków. Głównie dlatego, że świetnie się je prowadzi (szczególnie mój ulubiony Valco Baby Snap Sport VS), ale też z powodu ogromnej budki i niewielkiej wagi, jak na tak duży wózek. PS: Aktualne ceny zawsze tutaj.

[ramka-pp odznaka=”Chcesz kupić?” top=”To dobra okazja” produkt=”Valco Baby Snap Trend” foto=”https://domowa.tv/wp-content/uploads/2017/10/snap-trend-duze-w.jpg” opis=”Jeśli zdecydujesz się na zakup, pamiętaj o tym linku. Ten wózek warto kupić, jeśli szukasz wózka uniwersalnego z ogrooomną budką. To bardzo uniwersalny i świetnie zaprojektowany wózek!” kod=”4kids-krotki” cena=”1649″ link1=”https://domowa.tv/oferta/wozek-valco-baby-snap-trend” link2=”https://domowa.tv/oferty/wozek-valco-baby-snap-trend” rozmiar=”m”]

Wózek, jeszcze w wersji prototypowej, zobaczyłam na tegorocznych tarach Kids Time. Już wtedy wiedziałam, że to będzie TO. Głównie za sprawą regulowanej rączki, która niewątpliwie wyróżnia ten wózek pośród innych wariantów Snapa. Zresztą ten Snap jest też bardziej „trendy” właśnie. Ma niesamowicie miłą w dotyku tapicerkę, detale wykończeniowe, które sprawiają, że jest to nie tylko funkcjonalny, ale po prostu ładny wózek 😉

Dlaczego warto kupić ten wózek?

Valco Baby Snap Trend jest wózkiem bardzo uniwersalnym, ale to co go wyróżnia to bardzo duża budka (powiększana aż dwukrotnie dzięki panelom rozsuwanym na zamek błyskawiczny), a także regulowana rączka, której nie ma w innym modelach tej lubianej przeze mnie australijskiej marki wózków. W porównaniu do innych modeli Snapa Trend ma też bardziej designerskie wykończenie (inne materiały niż ortalionowa tapicerka, jaka jest przy większości modeli snapów) i ten model występuje jedynie z tapicerką Tailormade (coś w dotyku jak miękki welurowy sztruks). Ogólnie wózek będzie idealny dla kogoś kto mieszka w mieście i szuka uniwersalnej spacerówki.

Zobacz moją recenzję wideo

Na filmie możesz zobaczyć, jak wózek wygląda, jakie ma funkcje, jak go się składa i jak jeździ. We wpisie poniżej przeczytasz dokładną opinię. Oglądając film zwróć uwagę na budkę, fajnie widać jak jest duża (ma dwustopniowe rozkładanie), zerknij też na rączkę.

Plusy

1. Budka

Ogromna budka to jest to od czego muszę zacząć. Budka jest w efekcie 4-częściowa, poszerzana za pomocą 2 oddzielnych zamków i to zasługuje na dwukrotne powtórzenie: jest wielka! Ochroni dziecko od słońca (UV), ale też od deszczu, wiatru. Po prostu zakrywa całe siedzisko nawet w pozycji leżącej, a jednocześnie dzięki wentylacji (w jednym z paneli tej rozsuwanej budki) sprawia, że dziecku nie będzie tam za gorąco. Muszę też dodać, że regulacja budki jest cicha.

Valco Baby snap Trend - budka powiększona
Valco Baby snap Trend – budka powiększona
Tutaj widać stopnie powiększania budki
Tutaj widać stopnie powiększania budki
Suwaki do powiększania budki
Suwaki do powiększania budki
Panel w budce
Panel w budce

2. Waga wózka

Wózek jest lekki, waży ok. 7,5 kg, co jak na wózek tych gabarytów, z tyloma funkcjami, jest naprawdę świetnym wynikiem! Dodatkowo w zestawie jest uchwyt oraz pasek na ramię, więc bez problemu możesz go wnieść po schodach czy wygodnie włożyć do bagażnika samochodu.

3. Duże siedzisko

Siedzisko jest spore, rozkładane za pomocą paska z tyłu oparcia (regulacja paskowa). Pozycja jest niemal leżąca. Dziecko 3,5 letnie nadal ładnie mieści się pod budką, więc dodając do tego fakt, że wózek jest do 20 kg (obciążenie dziecko+kosz) to można spokojnie przyjąć, że wózek jest do końca wózkowania.

Poza tym siedzisko z tyłu ma panel wentylacyjny co jest przydatne w upalne, słoneczne dni kiedy maluch przyśnie w wózku. Jeśli jest zima to wystarczy naciągnąć pokrycie (jest na rzepy) i już. W tym płaszczu budki umiejscowiona jest kieszonka na drobiazgi, więc możesz włożyć tam klucze czy portfel.

Rozłożone siedzisko
Rozłożone siedzisko
Wentylowany tył
Wentylowany tył
Regulacja paskowa
Regulacja paskowa
Kieszonka z tyłu wózka
Kieszonka z tyłu wózka
Tutaj dobrze widać pozycję siedziska położonego niemal na płasko
Tutaj dobrze widać pozycję siedziska położonego niemal na płasko

4. Podnóżek

W wózku jest też regulowany podnóżek, więc małe szkraby, które zasną, mają wygodniej. Ta regulacja podnóżka również jest kilkustopniowa (4 stopniowa).

Regulowany podnóżek
Regulowany podnóżek
Rozłożone siedzisko
Rozłożone siedzisko

5. Regulowana rączka

Regulowana jest również rączka, to właśnie jedna z tych rzeczy, które wyróżniają ten model pośród innych. Regulacja jest klasyczna tzw. łamana, w trzech pozycjach. Spokojnie dostosujesz wysokość do swoich potrzeb. Mi wózek prowadzi się bardzo dobrze, tak samo mojemu mężowi, a jedno z nas jest dużo wyższe 😉 Rączka wózka pokryta jest miękką eko skórą, ale naprawdę miłą w dotyku.

Ja mam 160 cm, Michał 190 cm, więc możesz porównać jak wózek się prezentuje przy niskiej i wysokiej osobie
Ja mam 160 cm, Michał 190 cm, więc możesz porównać jak wózek się prezentuje przy niskiej i wysokiej osobie
Rączka wózka
Rączka wózka
Regulowana rączka
Regulowana rączka

6. Pałąk dla dziecka

Eko skórą pokryta jest również barierka w wózku, zresztą ta barierka jest bardzo fajna, bo można ją wypiąć z jednej strony i łatwo dziecko wyjąć/włożyć do wózka. Mała rzecz, a zawsze cieszy.

Wypinany pałąk
Wypinany pałąk

7. Proste składanie

Kolejna rzecz, o której muszę wspomnieć, to składanie. W tym modelu mamy dwuprzyciskowy system składania umiejscowiony na rączce. Działa bardzo dobrze, a w dodatku siedzisko składa się do środka (nie brudzi się) oraz wózek sam się blokuje (nie rozłoży się, gdy będziesz go wnosić) i samodzielnie może stać w pionie (idealne, gdy musisz wcisnąć wózek za drzwi w niewielkim mieszkaniu).

Składanie
Składanie
Wózek złożony
Wózek złożony

8. Hamulec

Hamulec jest wygodny, nie wymaga podbijania, więc to świetne rozwiązanie nawet gdy ma się letnie buty 🙂 Valco Baby ma naprawdę fajne rozwiązanie z tym hamulcem.

Hamulec
Hamulec

9. Prowadzenie wózka

Koła są z tworzywa, przednie oczywiście można zablokować do jazdy na prosto. Amortyzacja nie jest wyczuwalna, ale siedzisko w tym wózku (widać to na filmie) jest jakby podwieszanie, więc nie można powiedzieć, że jest to twardy wózek.

I na koniec plusów zostawiłam sobie jazdę. Bo jeździ się nim świetnie, lekko, łatwo manewruje. Pojedzie po drobnych kamykach, kostce, chodniku, ubitej ziemi. Jest to wózek miejski, ale pokona ewentualne przeszkody.

10. Kosz na zakupy

Kosz na zakupy jest duży, ale co ważne, obudowany po bokach, zatem nic z niego nie wypadnie. Obciążenie kosza to 5 kg, przy czym obciążenie wózka to 20 kg (przyjmuje się, że 15 dla siedziska, a 5 dla kosza zakupowego, ale można to obciążenie zwiększyć na korzyść dziecka).

Kosz na zakupy
Kosz na zakupy

Ani plus ani minus

1. Koła

Siedzę i myślę do czego mam się przyczepić 🙂 może ewentualnie najsłabszym ogniwem są koła, wykonane z tworzywa Eva, odporne na przebicia, czasem wchodzą w lekki ślizg na śliskiej powierzchni (np. w galeriach handlowych). Ale jakby co mogę odesłać do wersji sportowej z pompowanymi kołami, o tutaj 🙂

Valco Baby snap Trend
Valco Baby snap Trend

Gdzie kupić i ile kosztuje Valco Baby Snap Trend

Wózek występuje w kolorach charcoal (jak mój) i grey marle (jaśniejszy niż mój). Każdy trend ma tapicerkę Tailormade (bardzo miła w dotyku). Wózek w wersji spacerowej kupisz tutaj, ok 1649 zł. 

Co do ceny. [rabat-pp kod=”4kids”]

Kupując wózek w zestawie masz wózek i pasek do przenoszenia, nie ma folii czy osłonki (choć akurat ta druga moim zdaniem mało kiedy się przydaje). Folię faktycznie można dokupić np. taką uniwersalną, ok. 29 zł, ale powiem Ci od siebie, że wózek ma na tyle dużą budkę, że niewielki deszcz nie będzie stanowić problemu.

[ramka-pp odznaka=”Chcesz kupić?” top=”To dobra okazja” produkt=”Valco Baby Snap Trend” foto=”https://domowa.tv/wp-content/uploads/2017/10/snap-trend-duze-w.jpg” opis=”Jeśli zdecydujesz się na zakup, pamiętaj o tym linku. Ten wózek warto kupić, jeśli szukasz wózka uniwersalnego z ogrooomną budką. To bardzo uniwersalny i świetnie zaprojektowany wózek!” cena=”1649″ link1=”https://domowa.tv/oferta/wozek-valco-baby-snap-trend” link2=”https://domowa.tv/oferty/wozek-valco-baby-snap-trend” rozmiar=”l”]

Dla kogo ten wózek

Fajny wózek miejski dla osób, które szukają czegoś lekkiego, a jednocześnie pełnowymiarowego. Idealny dla miłośników ogromnych budek w wózku, takich co to osłonią całe dziecko 😉 Fajny dla wszystkich tych, którzy korzystają z transportu miejskiego (lekki, zwrotny) czy poruszają się głównie po mieście.

Wymiary na koniec

 • rozłożony wózek: ok. 100 x 53 x 108 cm
 • wymiary wózka złożonego ok. 28 x 53 x 74 cm
 • waga: niecałe 8 kg
 • całkowita długość siedziska: 95 cm
 • szerokość siedziska: 35 cm
 • głębokość siedziska: 22 cm (z podnóżkiem 47 cm)
 • wysokość oparcia: 48 cm
 • wysokość rączki od podłoża: 99-111 cm
Tutaj 3,5 latek
Tutaj 3,5 latek
Budka 3 częściowa
Budka 3 częściowa
Oraz 4 częściowa
Oraz 4 częściowa
Valco Baby snap Trend
Valco Baby snap Trend
Budka raz jeszcze
Budka raz jeszcze
Valco baby snap Trend, Michał ma 190 cm
Valco baby snap Trend, Michał ma 190 cm
Valco Baby Snap Trend
Valco Baby Snap Trend

68 Odpowiedzi

 1. Rozumiem, że ten wózek nie ma amortyzacji? Miałam snapa4 i niestety był on twardy, na nierównościach trzęsło dzieckiem. Wydaje mi się że to podwieszenie siedziska trochę amortyzuje gdy oparcie jest rozłożone a dziecko leży. Przy siedzącym dwulatku nie było tego czuć.

 2. Paulina co bardziej polecisz:
  Valco Baby Snap Sport VS, czy ten Valco Baby Snap Trend?
  Będę kupować wózek spacerowy na wiosnę, a nie mam gdzie ich zobaczyć na żywo. Zależy mi żeby był lekki i łatwy do wkładania i przewożenia w samochodzie. Ma być już do końca wózkowania, nadał się na wyjazdy na wakacje, czyli taki wszechstronny.
  Zimę spędzimy w gondoli, dzięki Twoim opiniom udało mi się kupić zadbany wózek Jedo Fyn i sprawuje się świetnie w prowadzeniu z gondolą.

  1. W Polsce jeszcze nie ma, ale Trend też będzie miał pompowane koła (możliwe). Ja osobiście najbardziej lubię Sport i to wersję trójkołową, ale Trend jest ładniejszy (wg mnie). Ogólnie obydwa wózki są bardzo dobrym wyborem 😉 bardziej klasyczny jest trend, bardziej sportowy sport

 3. Lionello ma pułeczkę dla dziecka a także 2 puleczkę dla rodzica co jest bardzo praktyczne na napój dla malucha a dla rodzica praktyczny zamykany schowek np. Na klucze czy telefon

 4. Masz moze jakies doswiadczenie albo opinie o marce Easywalker? Jestem bardzo zainteresowana modelem Easywalker Mosey+, uwazam ze jest sliczny, lekki itd. Jedynie co mnie martwi to to, ze ma piankowe kola.. Wprawdzie duze, bo 21cm i tylna amortyzacje, jednak mam pewne obawy jak poradzi sobie zima na sniegu i np. na kostce brukowej.. A moze nawet nie widzac wozka, ale z bazujac na Twoim doswiadczeniu, jestes w stanie powiedziec czy taki rozmiar kol i amortyzacja sa wystarczajace na trudniejsze warunki?

 5. Chciałabym zasięgnąć Pani opinii. Waham się miedzy Valco Snap Trend i Sport. Szukam wózka, który mówiąc krótko miałby wszystkie cechy modelu trendy, ale amortyzację nadającą się dla 6 m-nego dziecka w terenie niezbyt wymagającym, tj. ulice miejskie i ubite wertepy (przeboleję brak jazdy tyłem do kierunku jazdy). Również czytalam wpis producenta o wprowadzeniu w wersji trend kół pompowanych (model możn już kupić w Czechach). Czy Pani zdaniem takie rozwiązanie to byłby juz ideał? Czy dla tak malego dziecka poszukać czegoś z lepszą amortyzacją. Np. Britax b-ready chwali się, że taką posiada, ale niestety nie znajduje recenzji na Pani stronie, więc proszę tylko o komentarz odnośnie potencjału valco snap trend ze sportowymi kołami. Z góry dziękuję pozdrawiam

  1. Trend ze sportowymi kołami mógłby faktycznie być ciekawą opcją, ale też ciut cięższy jest.
   Ogólnie mimo to zarówno trend jak i sport są super, to dla genialne wózki.
   Trend bardziej miejski, sport na każdy teren. Siedzisko tutaj jest fajnie montowane, więc o ile nie jeździsz po kocich łbach (bruk) to nie ma problemu 🙂

 6. Mamy trenda z pompowanymi kołami sprowadzonego z zagranicy 🙂 Rewelacja!
  Bałam się, że Joolz nie znajdzie godnego następcy ale się udało. Co prawda jest cięższy ale komfort jazdy jest o wiele lepszy.
  Niestety słyszałam że polski dystrybutor nie przewiduje wprowadzenia do Polski wersji na pompowanych kołach. Szkoda.

  1. Witam
   a może Pani podać namiary gdzie można ten model kupić??
   Jakiś zagraniczny sklep internetowy??
   Miłego dnia

  2. W jakim sklepie kupowała Pani snapa trend w wersji sportowej ? może będzie tam też niedostępny u nas snap 3 trend.
   Dzięki Paulinie i jej recenzjom zdecydowałam się na valco snap trend, ale wizualnie podoba mi się bardziej w wersji 3 kołowej. Wózek wymarzony, ale niestety polski dystrybutor nie przewiduje wprowadzenia go do sprzedaży, a za granicą znalazłam jedynie w Rosji, Australii i Rumunii 🙂

  3. Natalia proszę o namiar na miejsce z którego kupiłaś swój model. Mieszkam w UK, tutaj w sklepach nawet nie słyszeli o Valco.

 7. Paulina dzięki Twoim recenzjom, filmikom odkryłam valco baby snap i już wiem, że to idealny wózek dla mojego drugiego dziecka. Snap trend to jest to, ale wizualnie podoba mi się bardziej wersja 3 kołowa. Snap 3 trend to wózek wymarzony. Niestety- pisałam do dystrybutora, nie przewiduje wprowadzenia go do sprzedaży. Czy orientujesz się może, gdzie można go kupić ( oczywiście Australia odpada) poza Polską ? Czas mnie goni i nie wiem czy się poddać i kupić snapa 4 trend czy snapa 3. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

 8. Waham się pomiędzy tym wózkiem a Joggerem Citi Mini GT. Ten podoba mi się bardziej ale nie wiem czy ze względu na amortyzację i koła Jogger nie będzie lepszy. Jak uważasz?

  1. Ja mam dokładnie taki sam dylemat. Na dniach chce kupić spacerówkę i nadal nie wiem który z nich wybrać. Gdyby trend miał pompowane koła to byliny po sprawie, ale w Polsce niedostępny.

  2. I co wybrałyście?
   Paulina, Twoim zdaniem który lepszy- Trend czy Jogger GT?
   Chodzi mi o lepszą amortyzację kół i zwrotność. Koleżanka skarży się na mały kosz w Joggerze.
   Wizualnie chyba lepszy Valco i wydaje mi się, że ma większe siedzisko, ale może to tylko moje wrażenie:)
   Mam też pytanie o podnożek – czy to jest bardzo istotne? Valco podnożek ma a do Joggera czasem też dają taki przypinany.
   Już 2 razy przymierzałam się do obu w sklepie i nadal nie wiem, pomóż:)

  3. Sport VS? 😀 ja tam najbardziej lubię valco sport i nic na to nie poradzę 🙂
   Co do podnóżka, dla małych dzieci owszem, dla większych zupełnie nie 🙂

 9. Ja zamieniłam bj cm gt na valco sport 4 i nie żałuje. Jak kupowałam sport 2 mce temu to trend nie był dostępny w sklepach i teraz zastanawiam się czy jednak nie przesiąść się na trenda;)

  1. one obydwa są super. Trend bardziej kompaktowy, choć moje serce zostanie przy sporcie chyba 😉 tylko ja mam 3 kołowy

 10. Kochani pomóżcie czy jest gdzies zdjecie baby jogger city mini gt i obok valco baby snap 3 Sport… Zastanawiam sie nad zakupem jednego z nich

 11. Brakuje mi w tej recenzji informacji czy możliwe jest wpięcie fotelika samochodowego a jeżeli tak to jakiej marki.

  1. Na pewno można wpiąć fotelik za pomocą adapterów czy przejściówek ( nie wiem jak to się dokładnie nazywa) na bank maxi Cosi ale czy jeszcze jakiś to nie wiem

  2. Dziękuję za odpowiedź. A wie Pani może czy całe siedzisko można zdemontować tak jak jest to np. w joie mytrax ?

 12. Witam, chciałabym prosić o opinię.
  Przymierzam się do zakupu wózka spacerowego i w tej chwili na tapecie są 3 modele Valco snap 4 trend, Joie mytrax, i Baby jogger citi mini gt. Przy czym ten ostatni najmniej mi się podoba. Co do Valco Snap 4 trend poza brakiem amortyzacji mam tylko jedną wątpliwość. Dziecko siedzi w nim jakby wyżej, nie zapada się jak w większości wózków. Obawiam się że podczas spacerów dziecko będzie „wisieć” kroczem na pasach co raczej nie jest zbyt przyjemne. Ma Pani spostrzeżenia na ten temat? Który z wózków by Pani rekomendowała, Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Urszula

  1. To może Mytrax? Słyszałam, że są osoby, którym przeszkadza dość poziome ułożenie siedziska, ja nie zauważyłam zsuwania się (spokojnie wisieć naprawdę byłoby trudno w jakimkolwiek wózku, tylko w jednym kiedyś to widziałam). W Mytraxie jest ciut inaczej, więc zerknij
   Ja też polecam Valco baby, ale model sport

 13. Czesc
  Czy city mini gt ma wyzsze siedzisko niz valco?
  Mam wysokie dziecko I glowa mu wystaje z oparcia z joie litetrax.
  Czy dla 6miesiecznego malego.dziecka city mini czy valco???
  Chce wozek.zachowac na.drugie dziecko I.uzywac jako.glowny.

 14. Dzień dobry
  Bardzo proszę o podpowiedź
  Dzieki Pani opini wybiorę valco sport tylko pozostal mi jeden dylemat 3 kołowy czy 4 ? ..wiem że Pani poleca 3 kołowy ale wlasciwie jaka jest roznica oczywiscie poza wizualna w użytkowaniu czy w komforcie jazdy

  1. 3 kołowy jest minimalnie bardziej zwrotny, ale w przypadku tego modelu to głównie różnica w wyglądzie i jeszcze można zerknąć na wagę, pewnie minimalnie 🙂

 15. Pani Paulino, nie mogę znaleźć recenzji wózków mutsy na Pani blogu. Zastanawiam się nad wyborem mutsy nexo i snap 4, czy mutsy są tak słabe, że ich tu nie znalazłam?
  Pozdrawiam

  1. Hmmm, no mutsy jest niewiele, mam nadzieję, że uda mi się to nadrobić, nexo jest całkiem fajny, choć nie wiem czy moją miłość do snapa coś oziębi, bo to świetne wózki 🙂

 16. Witam 🙂 Eh ..ja jestem trochę rozczarowana zakupem a to dopiero 2 dzień .W sklepie stacjonarnym wszystko cacy aż do momentu dłuższego spaceru zaczeło dziwnie stukać ,trzeszczeć jakby hm..sama nie wiem stelaż ,koła? .Na zwykłej kostce chodnikowej zaczyna sie fiksowanie a co dopiero nierówności terenu tak trzęsie :/ .Nie należy do cichych wózków albo to jakaś wada fabryczna ,która musze reklamowac .Miałam bugaboo cameleona 3 na pompowanych kołach i o niebo lepiej pomimo wielkości tych przednich kół .Mam pytanie czy sama buda przy rozkładaniu tez tak cieżko idzie (klikanie ) ,czy to kwestia wyrobienia? .Wizualnie wydaje się dopracowany ale spędza mi to sen z powiek to stukanie /trzeszczenie obniżające komfort jazdy :(.Generalnie zastanawiam się czy wersja sport z pompowanymi kołami nie byłaby lepsza jeśli chodzi o kontakt z nawierzchnia może to taki urok tych bezdętkowych ..?.Pozdrawiam .

  1. Czy znalazla Pani rozwiazanie bo moj tSNAP 4 TREND SPORT V2 tez skrzypi.

 17. Dzięki za odpowiedz .W takim razie mogę to uznac za wadę fabryczną albo jakiś element nie jest dokręcony hm ta myśl mnie pociesza .Będe musiała reklamować .Pozdrawiam.

 18. Hej! Mam bardzo ważne pytanie. Czy do wersji trend można wpiąć gondolę? Czy posiadasz tę wiedzę? Słyszę różne opinie na ten temat, a jest to dla mnie bardzo istotne. Pozdrawiam i będę wdzięczna za info

 19. Paulina, prosze Cie o pomoc. Od kilku misiecy przegladam wozki, ktore testowalas i nie wiem na co sie zdecydowac. Obecnie mam Joolz Day i szukam spacerowki, ktora nie bedzie gorsza jesli chodzi o prowadzenie, Joolz jest po prostu swietny pod tym wzgledem. Spacerowka musi byc lekka i z duza budka. Wizualnie czterokolowce wole, na pompowanych kolach, ale pewnie kola wykluczaja niska wage wozka… Wiem, ze Valco sa lekkie, ten Trend piekny, ale w UK ich nie dostane niestety. Pozdrawiam

 20. Jestem przed zakupem valco i mam straszny dylemat. Między sport a trend. Najbardziej chodzi mi o koła. W sport są pompowane a w trend żyje pianki eva (?). Trend daje sobie radę, np. W lesie? Zastanawiam się co będzie jak pójdę na spacer do lasu to czy będę się użerać z nim byłabym mega wdzięczna o poradę 🙂

 21. Czy Twoim zdaniem ten wózek nie będzie problematyczny w podróży samolotem, nie jest za duży po złożeniu ?

 22. Witam! Pięknie proszę o poradę: chcialabym kupić Valco Baby Snap Sport, ale zastanawiam się czy nie lepiej dołożyć troszkę pieniedzy i kupić Valco Baby Snap Trend SPORT, który jest dostępny w czeskim sklepie? Głownie zastanawiam się nad długością siedziska, czy nie lepiej dopłacić i mieć dłuższe siedzisko czy w takim „zwykłym” Valco Sport siedzisko również wystarczy na długo? Pozdrawiam!!!!

  1. Ja wolę profil w siedzisku klasycznego valco sport, w trendzie niektórym dziewczynom pisały, że młodsze dzieci zjeżdżają. Ja prawie 4 latka woziłam w sporcie do lekarza i dla mnie to najlepszy wózek 🙂
   Ps: pamiętaj też o promocji jakby co 🙂

 23. Hej:)
  Widziałam gdzieś jeszcze wersje ultra tej spacerowki. Mozna w niej zamontowac siedzisko przodem do rodzica, a na takim rozwiazaniu bardzo mi zalezy. Jednak nigdzie w sklepach stacjonarnych i na allegro nie moge jej znalezc. Dlaczego, wiesz moze cos na ten temat? A moze zaproponujesz inna z ta opcja i rowwnie dobra?

 24. Jest jeszcze Maxi Cosi Adorra.Też nowy. Podobne parametry i cena. No i to na czym mi zalezy- przodem do rodzica.Chociaż mogłoby być coś lżejszego. Paulinko błagam doradź jak najszybciej, który na pierwszą spacerówkę dla niemowlaka jeszcze mało stabilnego.

 25. Paulina, czy myślisz że te koła sprawdza się też zima na śliskiej lub ośnieżone powierzchni? Zastanawiam się czy lepsze nie będą jednak koła pompowane. Jak sądzisz?

 26. Paulinko, dzięki Tobie znalazłam Trenda i przepadłam po uszy! Kupiłam go, bo odpowiada nam w 100% jeśli chodzi o spacerówkę. Niestety my wciąż 2w1 i potrzebujemy jeszcze wózka głębokiego. Widziałam w niektórych sklepach gondole do snapa 3/4, ale nie mogę znaleźć nigdzie info, czy pasują do Trenda… Dodam, że interesuje mnie opcja ze ściąganą częścią spacerową, a nie (jak to bywa w przypadku niektórych wózków) gondolę nakładaną na spacerówkę. Wiesz może czy istnieje taka możliwość?
  Pozdrawiam,
  Kalina

  1. Dostałam informację od 4 kids ze mają mieć gondolę do trenda w okolicach tygodnia:D

 27. Witam mam pytanie o krawężniki z większym dzieckiem w snapie bez amortyzacji, i czy można zdjąć tapicerkę do uprania??

  1. Właśnie też mnie to ciekawi jestem już właścicielką snapa ale od ok 3 dni i sama nie wiem i jeśli tak to w jaki sposób się montuje tą gondolę i fotelik, na spacerówke czy na gołą ramę, bo fotelik można montować na pewno, więc też ciekawi mnie jak jest z gondolą do niego proszę o odpowiedż)

 28. Bardzo proszę o podpowiedź: valco baby trend z pompowanymi kołami czy jane muum reverse? Nie mogę się zdecydować☺

 29. czy piankowe koła dają radę na śniegu i po lesie?
  i czy w gondoli w snapie budka nie wydaje się zbyt płytka np. czy chroni odpowiednio przed opadami||??

 30. Moja droga mam pytanie . Czy funkcjonalnoscia przebija quinny moodd’a czy jednak tamten wygrywa. Pisze tutaj dlatego ze zastanawiam sie nad kupnem jednego z tych wózków. Czyli quinny i valco trend lub valco ultra.

 31. Witaj waham sie miedzy wyborem wozka valco snap 4 z pompowanymi kolami a coletto joggy z pomopowanymi kolami który bedzie z nich wygodniejszy dla dziecka gdzie bedzie mial wiecej miejsca w siedzisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.