Szczyrk na spacer

Szczyrk na spacer

Nigdy wcześniej nie byłam w Szczyrku. Teraz zatrzymaliśmy się tu na chwilę, w drodze do Bratysławy. Po kilku godzinach z kuracjuszami uważam, że tu jest naprawdę uroczo :)

Z Warszawy ruszamy rano, przed nami prawie miesiąc wakacji. Cel to objazd Chorwacji, ale po drodze chcemy zajrzeć w kilka fajnych miejsc. Dzisiaj dojedziemy do Bratysławy, a po drodze, na obiad zatrzymujemy się w Szczurku.

Jemy typowo polskie jedzenie, pierogi ruskie, dzieciaki schabowego, a Michał golonkę :) A potem spacer. Jesteśmy tu tylko my i kuracjusze, którzy siedzą nad wodą. Dzieci biegają i rozprostowują kości, my odpoczywamy trochę i nabieramy sił przed dalszą trasą.

Szczyrk naprawdę mi się spodobał, niby kilka godzin, a jest tu niesamowicie spokojnie. Cicho. Byliście tutaj? Pozdrowienia!

Samochód sprawia, że mówisz "weźmy jeszcze to, jest miejsce" ;)w efekcie mamy dwie walizki zamiast jednej. Ale to prawie miesiąc więc można uznać, że sukces ;) no to w drogę! Będziemy na pewno coś pisać <3 #wakacje #pakowanie

A post shared by Paulina Stępień | Domowa.TV (@paulina.domowa) on

Pierogi
Pierogi
Szczyrk
Szczyrk
Towarzystwo już zmęczone
Towarzystwo już zmęczone
Trafiliśmy na treningowe skoki
Trafiliśmy na treningowe skoki

I na koniec film, jak wygląda nasza podróż :)

Podróż bez dzieci vs podróż z dziećmi <3 u Was też tak? #dzieci #children #car #songs

A post shared by Paulina Stępień | Domowa.TV (@paulina.domowa) on

Komentarze:

Ale Jesteście fajni :-) Cudownej podróży :-)

  • Teresa Kowalewska
  • Odpowiedz

A ja byłam,,,,,,,,,,,40 lat wstecz. Pozdrawiam :D

Dla nas Szczyrk, Wisła, Ustroń to miejsca na szybki wypad w góry, taka akcja reakcja i wsiadamy w pociąg albo samochód i jedziemy. :)

  • smyknapokladzie.pl - Blog
  • Odpowiedz

ja za dziecka jeździłam z 10lat na wczas z rodzicami do Szczyrku i było to cudne, małe miasteczko. Teraz niestety same knajpy, sklepy i mnóstwo turystów. O ciszy można pomarzyć, aczkolwiek dalej wracam tam z sentymentem ;) To co mogę polecić to Klimczok, Skrzyczne, Biały Krzyż :)

Byłam w Chorwacji 12 razy. Wspaniały kraj i wspaniały klimat ;)

Byłam, byłam i polecam wybrać się nawet na kilka dni :-)

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.