Romantycznie w Arkadii na weekend

Arkadia romantycznie

Achhh, gdy mówię Arkadia to wiele osób widzi warszawskie centrum handlowe, ale dzisiaj właśnie nie. Wręcz przeciwnie, zamiast biegać po sklepach skoczcie na weekend do Arkadii w Nieborowie. Piękny park, 40 minut jazdy samochodem. Idealne miejsce na weekend.

W weekendy, szczególnie w niedziele jest tu dość… ślubnie. Od południa jedna para młodych za drugą ustawia się w kolejce by sfotografować się w romantycznym parku. No cóż, trzeba przyznać, że miejsce jest urocze. Ale podpowiadam tym z Was, którzy mają ten sam plan, czyli sesję ślubną w Arkadii, że może lepiej skoczyć do skansenu w Łowiczu lub parku w okolicach Pałacu w Nieborowie?

Arkadia, czyli centrum handlowe do robienia ślubnych zdjęć A tak poważnie hihi to pięknie tu, choć wyróżnialiśmy się… dziećmi. Cała reszta była dopiero co po ślubie

W każdym razie podziwiamy pary młode, trzymamy się za ręce i spacerujemy po parku pełnym złotych liści. Początkowo myślałam, że obejdziemy całość w chwile, w efekcie chodzimy w kółko niemal do zmierzchu.

Wejście jest płatne 10 zł, ale warto. Jeśli szukacie fajnego miejsca na jednodniowy wypad to polecam Arkadię. A ja jak zawsze czekam na Wasze propozycje 🙂

Jest tu przepieknie
Jest tu przepięknie
Park w stylu angielskim
Park w stylu angielskim
Woda i jesień to dla mnie jedno z bardziej malowniczych połączeń
Woda i jesień to dla mnie jedno z bardziej malowniczych połączeń
:)
🙂
Kocham chusty i tą bliskość
Kocham chusty i tą bliskość
Widok na jesienną Arkadię
Widok na jesienną Arkadię
Spacer ;)
Spacer 😉
Michał robi zdjęcia
Michał robi zdjęcia
I wszędzie młode pary :)
I wszędzie młode pary 🙂
My byliśmy pewną... aktrakcją :) w kolorach innych niż biel i czerń
My byliśmy pewną… atrakcją 🙂 w kolorach innych niż biel i czerń
Z moim maluchem :)
Z moim maluchem 🙂

5 Odpowiedzi

  1. Paulino, rewelacyjnie wyglądasz w tym zestawieniu: biała bluza z szalem, długa spódnica i ten romantycznie spleciony warkocz! Po prostu aż miło popatrzeć. A swoją drogą, to wolisz nosić Maluszka w chuście na plecach, czy z przodu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.