Szukaj
Generic filters

Project Life w albumie grudzień 2017

Album grudniowy

I ostatni miesiąc, to koniec tegorocznego albumu, a ja jestem w 100% pewna, że kolejny będę prowadzić w takiej samej formie! Project Life daje wiele możliwości, to chyba najfajniejsze w tych albumach – wolność i masa wspomnień.

Grudzień to czas świąteczny, to o tyle trudniejszy miesiąc, że jak ktoś prowadzi Grudniownik, to można chcieć dublować zdjęcia. Na szczęście są jeszcze święta, a podczas nich zawsze jest dużo zdjęć 🙂

Polecam Ci też wpisy:

A niżej kilka stron z albumu. Ja swój album wyklejam, a nie wkładam do koszulek, bo tak lubię 🙂 Ale jeśli szukasz albumu to niedrogie albumy znajdziesz tutaj. [rabat-pp kod=”familyportraits”]

Co wykorzystałam w albumie?

 • Na początek miesiąca (w tegorocznym albumie) używam kart z nazwami miesiąca o takich, 3 zł (pamiętaj, że trzeba kupić dwa zestawy, bo karty są dwustronne)
 • karty inne są z różnych zestawów tzw. kitów Becky Higgins
 • bardzo lubię też transparentne naklejki, o takie, ok. 6 zł
 • zaokrąglacz rogów do zdjęć, tutaj
Album grudniowy
Album grudniowy
Tutaj święta i Sylwester
Tutaj święta i Sylwester

Polecam Ci na koniec roku robić pisemne podsumowanie i spis marzeń czy planów. To bardzo fajne móc za rok wrócić do tego, przeczytać co nas wtedy trapiło, a co cieszyło. Co chcemy robić, co lubimy jeść, co nam sprawia trudności itd. Ja właśnie prócz podsumowanie roku napisałam przy każdym z nas kilka słów o tym co lubimy, robimy i o czym marzymy.

 • Dziękuję, że tu jesteś.

  Gorąco zachęcam Cię do kupienia mojego ➡️ pakietu ebooków z przepisami dla dzieci.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.