Project Life w albumie grudzień 2017

Project Life w albumie grudzień 2017

I ostatni miesiąc, to koniec tegorocznego albumu, a ja jestem w 100% pewna, że kolejny będę prowadzić w takiej samej formie! Project Life daje wiele możliwości, to chyba najfajniejsze w tych albumach – wolność i masa wspomnień.

Grudzień to czas świąteczny, to o tyle trudniejszy miesiąc, że jak ktoś prowadzi Grudniownik, to można chcieć dublować zdjęcia. Na szczęście są jeszcze święta, a podczas nich zawsze jest dużo zdjęć :)

Polecam Ci też wpisy:

A niżej kilka stron z albumu. Ja swój album wyklejam, a nie wkładam do koszulek, bo tak lubię :) Ale jeśli szukasz albumu to niedrogie albumy znajdziesz tutaj. W zaprzyjaźnionym sklepie familyportraits.pl masz dodatkowo 10% zniżki na hasło domowatv, korzystaj, bo znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz, a wysyłka jest szybka ;-)

Co wykorzystałam w albumie?

Album grudniowy
Album grudniowy
Tutaj święta i Sylwester
Tutaj święta i Sylwester

Polecam Ci na koniec roku robić pisemne podsumowanie i spis marzeń czy planów. To bardzo fajne móc za rok wrócić do tego, przeczytać co nas wtedy trapiło, a co cieszyło. Co chcemy robić, co lubimy jeść, co nam sprawia trudności itd. Ja właśnie prócz podsumowanie roku napisałam przy każdym z nas kilka słów o tym co lubimy, robimy i o czym marzymy.

Komentarze:

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.