Nowa wersja domowa.tv 2017

Nowa wersja domowa.tv 2017

Oto nowa odsłona bloga domowa.tv. Rozgość się i mam nadzieję, że jeszcze łatwiej będzie Ci znaleźć to czego szukasz :) Nowa strona jest bardzo prosta, przejrzysta i działa zarówno na komputerze, tablecie, telefonie, co mam nadzieję sprawi, że gdziekolwiek jesteś chętniej tutaj zajrzysz :)

Nie ma fajerwerków i bajerów, ale jest szybkość działania i cała masa rzeczy, których nie widać, ale czuć podczas jej przeglądania :) Po prostu ma być szybciej, czytelniej i milej.

Nowa wersja bloga
Nowa wersja bloga

Nowa wersja strony strony jest nowocześnie zaprojektowana, jest ultra lekka i przez to również bardzo szybko się ładuje. Już poprzednia była szybka, ale ta nowa jest w dodatku bardziej czytelna. Mam nadzieję, że bez problemu odszukasz to co Cię interesuje w menu, albo znajdziesz dany temat po tagach.

Korzystając z okazji dziękuję, że tu jesteś. Dostaję dużo wiadomości i każda z nich to dla mnie ogromny kop motywacyjny, cieszę się widząc, że korzystasz z moich porad, że cenisz sobie moją opinię, że próbujesz szyć, biegać,  zmieniać nawyki żywieniowe czy podejmujesz ryzyko wyjazdu na dalsze wakacje :) Daj znać co najbardziej lubisz czytać na blogu, to dla mnie zawsze ważne :)

W marcu blog odwiedziło blisko 200 tys UU, to naprawdę duży wynik, prawie dwukrotnie większy niż rok temu. Dziękuję. Czuj się dobrze ugoszczona i ugoszczony, jak zawsze! Uściski.

Komentarze:

Ostatnio to tylko o szyciu✂✏

Wózki dla rodzeństwa rok po roku – myślimy o zakupie, bo drugie w drodze.

  • Domowa.tv

Gratulacje ❤️ a dobry wózek rok po roku to najlepszy zakup hihi

  • Magdalena Sławicka
  • Odpowiedz

Recenzje gier i książek dla dzieci :-) W zeszłym tygodniu udało mi się kupić na pchlim targu grę „Da ist der Wurm drin” za całe 10zl i moj dwulatek jest zachwycony grą :-)

  • Domowa.tv

Wow! To miałaś farta, super ❤️

Książkowe rekomendacje

Mnie zainteresował project life :)

  • Domowa.tv

ooo super! czy już coś robisz? :) trzymam kciuki, to wciąga :)

  • Monika Wałdoch

jeszcze nie, ostatnio dużo się działo ale mam nadzieję, że niedługo się uda :)

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.