Szukaj
Generic filters

Miasto Myszy – atrakcja w Kołobrzegu

Miasto Myszy

Tym razem chcę Ci napisać o pewnej fajnej atrakcji nad morzem, w sam raz dla dzieci – Miasto Myszy. Czyli niewielkie miejsce, w którym można podglądać myszki. My tam byliśmy podczas jednego z totalnie deszczowych dni i moje dzieciaki były zachwycone, choć wiadomo, opinie są różne.

Kiedy planowałam nasze wakacje nad morzem (tutaj pamiętniki z naszego ostatniego wyjazdu) to szukałam fajnych atrakcji dla dzieci, niekoniecznie wielkich parków rozrywki, raczej czegoś czego nie widzieli. I tak trafiłam na Miasto Myszy. Wtedy jeszcze nie było wiele informacji na ten temat, ale uznaliśmy, że warto zaryzykować.

Co to jest?

Wchodzicie przez korytarz do kolejnych niewielkich pomieszczeń, każde pomieszczenie jest tematyczne, a za szybami widzicie mysi świat. Są samoloty, karuzela, czasem kolejka albo dżungla. Jest też sala z kosmicznymi pojazdami, które świecą w ciemności. I tam wszędzie są myszki. Białe, czarne, w łatki i całkiem beżowe.

Spotkałam się z opinią, że to atrakcja na 10 minut, ale to chyba zależy od naszej uważności. U nas była prawie godzina, bo dzieci przyglądały się co myszki robią, szukały, obserwowały i dodawały do tego historie. Jeśli faktycznie wpadniecie rzucić okiem to pewnie zajmie to niewiele czasu, ale jeśli zaczniecie dokładnie się przyglądać to można nieźle się wciągnąć 🙂 Nam się naprawdę podobało.

Koszt i adres

To Miasto Myszy jest niepozorne, adres to ulica Morska 2, Kołobrzeg. Bilety: dorośli 16 zł, dzieci 14 zł. Czyli za 2+2 koszt jest 60 zł, jest chyba bilet rodzinny, wtedy wychodzi 56 zł.

Daj znać czy Ci się podobało, mam nadzieję, że tego typu wpisy pozwolą zaplanować fajny wyjazd nad morze nawet przy niepogodzie 🙂

Tutaj widok na kosmiczne myszki :)
Tutaj widok na kosmiczne myszki 🙂
I świecące w ciemności pojazdy
I świecące w ciemności pojazdy
I jeszcze taki fajny dźwig
I jeszcze taki fajny dźwig
Tak, chyba ta sala moim dzieciom wydała się najciekawsza
Tak, chyba ta sala moim dzieciom wydała się najciekawsza
Tutaj myszki wakacyjne
Tutaj myszki wakacyjne
Tutaj myszki wakacyjne
Tutaj myszki wakacyjne
I jeszcze jedna sala
I jeszcze jedna sala
Nawet jest samolot
Nawet jest samolot

5 Odpowiedzi

  1. Witam, może być fajnie być może kiedyś się udamy. Ubolewam tylko nad tym że te wszystkie atrakcje tyle kosztują, parki rozrywki,figloraje,kina . To zawsze duże sumy gdy się idzie całą rodziną. A te zniżki dla rodzin to tak naprawdę opłacają się gdy jest duża rodzina od 5 osób. Tak jak u ciebie 4 osoby wchodzą i tylko 4 zł taniej czy to nie irytujące?!? Nie chcę wyjść na marude ale taka jest prawda niestety i przeciętny Polak zamiast chodzić do kina co miesiąc chodzi dwa razy do roku.

    1. No niestety, zgadzam się z Tobą. Ale większość jest jeszcze droższa, a często oferta atrakcji jest kiepska. Swoją drogą największą frajdę sprawiały latarnie morskie, koszt minimalny, a jaka radość haha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.

Szkoła podobno zaraz!

A skoro tak, to pamiętajcie o kupieniu najlepszego ebooka z przepisami do szkolnych śniadaniowek!

To mówię Wam ja, Wasza dietetyk Paulina 😘