Kobiety z pasją, spotkanie Wenusjanek i moja prelekcja o pracy i pasji

Kobiety z pasją, spotkanie Wenusjanek i moja prelekcja o pracy i pasji

Ostatnio brałam udział w spotkaniu kobiet przedsiębiorczych: Wenusjanki. Spotkanie jest cykliczne i organizowane w różnych miastach i tu jestem ciekawa, czy Wy czujecie się przedsiębiorcze? Pracujecie? Uczycie się? :) Podczas spotkania miałam okazję opowiadać o swojej pasji i pracy i o tym jak to łączę w całość. A poza tym poznałam wiele kreatywnych babek :)

Nigdy nie podejrzewałam siebie o to, że w grupie tylu kobiet będę czuć się dobrze. Zawsze zadawałam się z chłopakami. Męska klasa, dość męski kierunek. Byłam zdecydowanie rodzynkiem. A tu nagle trafiłam pośród inne kobiety. I może nie czułabym się tam dobrze, gdyby nie to, że wszystkie są kobietami z pasją, z pomysłem i z uśmiechem.

Mam wrażenie, że ludzie, którzy mają pomysł na siebie uśmiechają się częściej. Zgadzacie się?

Podczas spotkania miałam swoją prelekcję, opowiadałam o pracy i pasji na podstawie Kotlet.Tv i Domowa.Tv, o tym, że można to połączyć. A Wy jak sądzicie? :)

Poza tym był wykład o mitach diety i prezentacji siebie. Mega fajne. No i integracja, rozmowy i niekończące się śmiechy :) Dziękuję za to spotkanie!

Żałuję, że nie wzięłam kamery na spotkanie by lepiej pokazać Wam nastrój, jaki panował na spotkaniu. Ale liczę na zdjęcia robione podczas spotkania (kto ma – chętnie przyjmę :) )

Chcielibyście jakieś tematy o pracy, pasji, łączeniu macierzyństwa z pracą itd.? Dajcie znać!

PS: Wstęp na Wenusjanki jest darmowy, zerknijcie może są takie spotkania w Waszym mieście https://www.facebook.com/Wenusjanki a może też znacie lub bierzecie udział w innych?

Komentarze:

Zdecydowanie chcemy więcej takich spotkań z takim pozytywnym przesłaniem!

Paulina Stępień
  • Paulina

Hafija cieszę się, że mogłyśmy się poznać :)

pierwszy ??:D

A może zrobisz serię filmów i będziesz zapraszać te panie i przeprowadzisz z nimi wywiady, dla nas jako widzów będzie to ogromna motywacja

  • Chorąży Głuś
  • Odpowiedz

gratulacje

Kurcze bardzo ciekawe musiało byc to spotkanie! Super :)

Jestem za tym co napisała Betty Cat. Super by było posłuchać tych Pań i oczywiście Ciebie :) Faktycznie to byłby taki kopniak dla tych co siedzą w domu i tylko narzekają. Pozdrawiam :)

Jestem za tym co napisała Betty Cat. Super by było posłuchać tych Pań i oczywiście Ciebie :) Faktycznie to byłby taki kopniak dla tych co siedzą w domu i tylko narzekają. Pozdrawiam :)

chętnie posłucham o tym jak to wszystko pogodzić;) Pozdrawiam!

Jak ja Ci zazdroszcze , że robisz to co lubisz a jeszcze masz za to pieniadze. Ja niestety straciłam prace rok temu ale na produkcji i od tamtej pory nie umiem znalezc wmiare normalnie platnej pracy , bo wszedzie dawaja teraz takie stawki , ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac . Pozdrawiam Angelina

Paulina Stępień
  • Paulina

Angelina może zrobię film o szukaniu pracy, to myślę tyczy sie wielu osób

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.