Haul zakupowy – drobiazgi do kuchni #2

Rzeczy do kuchni

Uwielbiam drobiazgi do domu, a przede wszystkim kuchenne. Tym razem pokażę Ci moje ostatnie grudniowe zakupy (Tk Maxx, English Home, starocie). Jakoś w czasie świątecznym korzystam ze świątecznych przecen i często piękne asortymentu i chętnie kupuję coś dla siebie.

Przygotowałam też krótki vlog z moimi cudami 🙂 Zapraszam Cię do obejrzenia, a niżej spoooro zdjęć.

Uwielbiam wszelkie foremki, patery, serwetki. Gdybym miała określić swój ostatni styl to zdecydowanie uwielbiam retro, różne starocie, ale też pin up.

Co fajnego kupiłam?

Foremki

Uwielbiam różne formy do zapiekania, trafiłam na zestaw emaliowanych naczyń do zapiekania z serii Jamiego Olivera, to zda naczynia idealne do crumble. Są piękne i bardzo łatwo je myć. Idealne do wspomnianego crumble, zapiekanych owsianek itd. Kupione w tk maxx ok. 60 zł, a to zielonkawe to inne ciekawe naczynie, które ostatnio non stop używam, były też większe, ale to ok. 27×22 cm jest idealne na ciasto jaglane (a to robię niemal co drugi dzień – w domu uwielbiamy).

Foremki Tk Maxx
Foremki Tk Maxx

Ściereczki i drobiazgi

A tutaj English Home, sklep który (na szczęście dla mojego portfela) odkryłam niedawno. Kupiłam kilka raczej letnich drobiazgów, jak ten cudowny mlecznik w wisienki. Ceny fajne bo ok. 10-20 zł. Cudowne są ściereczki z wisienkami, ale uprzedzę, że jeśli myślisz o nich do kuchni, a nie jako dekoracja to są ze słabej bawełny. Odrywałam metkę i sobie uszkodziłam materiał, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło 🙁

Cuda z English Home
Cuda z English Home

Foremka na muffiny

Aaaa jest piękna! Trafiłam na świetną ceramiczną formę na muffiny z tk maxx, kosztowała ok. 40 zł. Jest genialna. Mieści 6 muffinków, ale większych niż klasyczne. Kupiłam też cudowne turkusowe naczynie (były też czerwone) oraz  zestaw z papierkami na babeczki.

Tutaj Tk Maxx
Tutaj Tk Maxx

Patelnia

Akurat nadszedł czas wymiany patelni, mam ostatnio dwa ulubione rodzaje, jedne to z podwójnym teflonem, a drugie to granitowe. Tutaj malutka kupiona w makro.

Makro
Makro

A teraz czekam na wszystkie zamówienia robione podczas Black Friday, Cyber Monday i dni darmowej wysyłki – szykuje się duży haul haha 🙂

A Ty co fajnego ostatnio trafiłaś?

I wszystkie ostatnie, a teraz czekam na przesyłki po szalonym poniedziałku, czarnym piątku itd.
I wszystkie ostatnie, a teraz czekam na przesyłki po szalonym poniedziałku, czarnym piątku itd.

5 Odpowiedzi

  1. English Home to cudowny sklep pełno tam tych słodkich dekoracji w moim stylu. I te ceny prawie wszystko -50% a zdarza się i 70 %. Mój English Home jest w Łodzi w Manufakturze i ubolewam tylko nad tym że mógłby być troszkę większy, czasem boje się że o coś zawadze przeglądając rzeczy na półkach. Śledzę też ich sklep internetowy, ostatnio była dostawa gratis no i asortyment OGROMNY oczywiście -50%.

    1. a ja na internetowy zajrzałam, zobaczyłam, że prawie wszystko „sprzedane” i jakoś mnie to zraziło 🙂 ale może muszę spróbować jeszcze raz haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.