Gorillapod – mały statyw do torebki – opinia

Gorillapod – mały statyw do torebki – opinia

Wiosna, zaraz lato, a co za tym idzie więcej wyjazdów i podrzucam wam pomysł na fajny gadżet ułatwiający robienie zdjęć całej rodzinie :) Joby Gorillapod, czyli malutki statyw z wyginanymi nogami, który można przymocować do drzewa/ławki i normalnie postawić :)

Statyw mamy już dość długo, niby statyw to statyw, ale ten jest naprawdę ciekawy. To co w nim lubię to po pierwsze fakt, że mieści się do damskiej torebki (nawet mojej kopertówki), a po drugie można go przymocować do ławki, drzewa czy postawić jak zwykły statyw. Jest mega fajny!

Ot i cała tajemnica kto mi robi te fajne foty biegowe :)
Ot i cała tajemnica kto mi robi te fajne foty biegowe :)
i efekt :)
i efekt :)
Takie małe coś - Gorillapod
Takie małe coś - Gorillapod

Jeśli nie znacie to zerknijcie koniecznie. Ja mam wersję małą, czyli idealny do smartfonów czy małych aparatów.

Jest on zbudowany jest z kulkowych przegubów, które są pokryte miejscami gumą, a dzięki temu nie ślizga się. Od razu powiem, że czasem kawałek „nogi” potrafi wypaść, ale szybko je się wkłada na swoje miejsce i nie wpływa to na dalsze działanie. Piszę o tym, bo sama za pierwszym razem się przeraziłam, ale to taka konstrukcja :)

Nóżki statywu są elastyczne i można je wyginać, owijać, zakręcać itd. Zrobiłam kilka zdjęć. Koszt to ok.70-100 zł, np tutaj.

Na ławce gorillapod :)
Na ławce gorillapod :)
na balustradzie
na balustradzie
Na wózku
Na wózku
Tutaj widać te przeguby
Tutaj widać te przeguby

PS wpis nie jest reklamą, ani we współpracy, ot fajny gadżet,które wam często podrzucam :) Jeśli jednak chcesz to możesz skorzystać z linku afiliacyjnego. Będę wiedzieć, że cenisz moją rekomendację :) A statyw można kupić np. w cyfrowe.pl.

 

Komentarze:

Być może do telefonu czy kompaktowego aparatu daje rade ale ja mam lustrzankę i kompletny niewypał niestety. A jeszcze jak się dołoży lepszy obiektyw to już w ogóle porażka. Ale gadżet fajny;)

Paulina Stępień
  • Paulina

Są chyba większe prawda? :) no ja jednak lustrzankę stawiam na zwykłym statywie, ale komórkę mam zawsze przy sobie, więc taki statyw jest mega.

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.