Szukaj
Generic filters

Farma Iluzji – super atrakcje nie tylko dla dzieci

Słyszeliście o Farmie Iluzji? Zabieram was do miejsca, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje 🙂 Kręcący się domek, tajemnicze tunele, labirynty z luster, pociągi dla dzieci i na koniec plaża oraz grill. Brzmi, jak dobre miejsce na rodzinną wycieczkę? Na zdjęciach wydawało mi się „sztywne” (hahah no serio), ale widać Farma Iluzji nawet tutaj stwarza iluzję. Zobaczcie co nam się podoba, a co nie i czy warto jechać.

Raptem 85 km od Warszawy w stronę na Lublin, w końcu jakaś atrakcja w województwie mazowieckim! 🙂 Farma Iluzji to taki park rozrywkowo-edukacyjny. Macie tu dawkę wiedzy, macie ogromną porcję rozrywki i świetną zabawę w jednym.

Przyznam, że nie spodziewałam się, że tak nam się spodoba. A to co mi się podobało to wyjście poza schemat. Na miejscu poza klasycznymi atrakcjami dla dzieci typu dmuchane zamki czy karuzele są atrakcje, które intrygują… a dzieciaki, trudno z nich wyciągnąć.

Jednak musicie uważać na jedno. Wasz błędnik będzie miał dość 🙂

Krzywy domek - tutaj nieźle kręci się w głowie
Krzywy domek – tutaj nieźle kręci się w głowie
i nic nie jest takie jak się wydaje
i nic nie jest takie jak się wydaje
Kran w powietrzu :)
Kran w powietrzu 🙂 ja wiem, jak to działa, a Wy? 🙂
I jedna z atrakcji przez które myślałam, że będziemy tam nocować (wyciągnąć dzieci nie sposób)
I jedna z atrakcji przez które myślałam, że będziemy tam nocować (wyciągnąć dzieci nie sposób) – tunel zapomnienia

Dla kogo?

I dorośli i dzieci znajdą coś dla siebie. My byliśmy z 2 i niespełna 4 latkiem i obydwaj bawili się świetnie, starsze dzieci znajdą jeszcze więcej atrakcji. A dla mnie co ważne, dorośli też nie nudzą się!

Tak, można iść z wózkiem, choć jeśli dziecko chodzi to ja nie wiem czy w nim usiedzi 🙂

Co na miejscu?

Koniecznie zajrzyjcie nie tylko do krzywego domku (uwaga na błędnik, naprawdę boli głowa), ale też do kręcącego domku (ten wygląda gorzej niż jest i spokojnie i dwulatek dał radę). Labirynt luster – czaderski – byliśmy parę razy, choć to za pierwszym jest największe wrażenie, kolejne wejścia dzieciaki robiły na pamięć. Bardzo podobał nam się też tunel zapomnienia (a w zasadzie dzieciom, które trudno było nam stamtąd wyciągnąć). Super są wszystkie labirynty (w tym jeden na skaczących piłkach).

Jeśli macie dzieci do 12 lat to są takie kule na basenie (ahhh jak mi się to podoba!). Sama bym poszła, a tak kibicowała tylko 4 latkowi.

Jest trasa linowa dla dzieciaków, zwiedzanie krainy smoków z przewodnikiem i grobowiec Faraona – te wydaje mi się dla starszych dzieci będą bardzo ciekawą opcją.

Dla tych najmniejszych jest kilka dmuchańców, ale też kraina kransoludków z małymi domkami czy plac zabaw oraz malowanie buzi.

Dorosłym i większym polecam trasę laserową niczym z Matrixa (tak, możecie w komentarzach wpisywać swój czas, ja szłam z dzieckiem nie liczy się hahah), koniecznie krzywy domek (!), a dla uwielbiających się kręcić – karuzelę. Ogólnie wiele atrakcji działa na głowę (mniej lub bardziej dosłownie).

Ja już się zmęczycie to możecie sobie grillować (warto zabrać prowiant), zjeść coś w budce (hamburgery, hotdog, wata cukrowa itp.), albo posiedzieć na plaży.

Dla mnie super miejsce, bo i są atrakcje i dużo miejsca by odpocząć.

Koszt

Dzieci do 100 cm za free. Bilety 29 zł (normalny) i 26 (ulgowy). Są też opcje na wejście rodzinne itd. Trzeba przygotować dla 4 osobowej rodziny ok. 200 zł by wejść i zjeść na miejscu (stąd fajna jest opcja z grillem). Atrakcje są w cenie, kilka jest dodatkowo płatnych, chyba, że kupi się dodatkową opaskę, która daje full opcję. Strona parku: farmailuzji.pl

Reszta na zdjęciach! 🙂

Farma Iluzji, tak to prawdziwa koza, tak ona naprawdę uciekła, ale w tym miejscu zaczynasz wątpić czy to specjalnie czy przypadkiem :D
Farma Iluzji, tak to prawdziwa koza, tak ona naprawdę uciekła, ale w tym miejscu zaczynasz wątpić czy to specjalnie czy przypadkiem 😀
Kule na wodzie
Kule na wodzie
Labirynt luster
Labirynt luster
Zaczarowany stół
Zaczarowany stół
Niczym w krainie Alicji
Niczym w krainie Alicji
Domek trzymany na balonikach
Domek trzymany na balonikach
I jeszcze tutaj
I jeszcze tutaj
Kręcący się domek
Kręcący się domek
Partyjka szachów
Partyjka szachów
:)
🙂
i duże klocki
i duże klocki
Max 30 punktów, buuu
Max 30 punktów, buuu
Lairynty
Lairynty
Lairynty
Lairynty
Krótki "rejs" tratwą
Krótki „rejs” tratwą
i podróż pociągiem dla dzieci
i podróż pociągiem dla dzieci
Dmuchańce
Dmuchańce
I koparka (okey przyznaję się, potem my kopaliśmy, a dzieci patrzyły, ale żeby nie było kupiliśmy dla siebie czas :D nie że dzieciom zabraliśmy)
I koparka (okey przyznaję się, potem my kopaliśmy, a dzieci patrzyły, ale żeby nie było kupiliśmy dla siebie czas 😀 nie że dzieciom zabraliśmy)
Domki krasnoludków
Domki krasnoludków
mini ZOO
mini ZOO
Labirynt luster
Labirynt luster
Gra
Gra
Karuzela
Karuzela
No cóż :)
No cóż 🙂
A gdy masz już dość to siadasz w hamaku :)
A gdy masz już dość to siadasz w hamaku 🙂

6 Odpowiedzi

  1. Podobny krzywy domek jest w kilku miejscach w Polsce. Byliśmy w nieco mniejszym w Zakopanem i faktycznie – piorunujące wrażenie. A do Farmy Iluzji koniecznie muszę wyciągnąć rodzinę skoro się w ostatni weekend nie udało.

  2. Wybieram się z 4,5 latkiem i jest sens wykupywac ta złota opaskę czy to co zostało tu opisane jest bez opaski?czy rodzice mogą wchodzić do tych miejsc z dziećmi, asekurowac je czy też muszą coś extra wykupić?

    1. Na stronie parku masz zaznaczone dodatkowo płatne atrakcje, za kolejkę się płaci czy kule wodne (można u pana co ja obsługuje), ale ogólnie tych normalnych jest dużo jak na pierwszy raz 🙂 a jakby co opaske możesz mu dokupić (gdyby chciał biegac z 5razy na kulach haha).
      Większość jesteście razem, wchodzi się do labiryntów czy domku itd. To rodzinny park rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.