Farma Dyń pomysł na rodzinną wycieczkę

Farma Dyń pomysł na rodzinną wycieczkę

Kolorowe, pękate dynie, małe zwierzątka, labirynt i trampolina oto farma dyń, czyli fajne miejsce na rodzinną wycieczkę. W tym roku już trochę rychło w czas, ale warto o tym miejscu pamiętać i też z myślą o tym jest ten wpis :)

Farmę Dyń już znałam z sesji na rok Starszaka, a potem jakoś o tym zapomniałam. A szkoda. Miejsce fajne dla dzieci. Poza tym można kupić dynie, co prawda nie są najtańsze, ale jest dość duży wybór.

Wstęp kosztuję (przynajmniej teraz w 2015) 20 zł od dziecka, dorośli nic :) ale potem za bilecik można kupić dynię. Stąd idąc z dwójką dzieci na pewno wyjdziecie (poza tym, że z dziećmi) to jeszcze z 2-3 dyniami :)

Na farmie prócz dyń są małe zwierzątka. Dzieci aż piszczały z radości. Można pogłaskać króliczka itd. Tylko owieczki było mi szkoda. Poprzednio biegała, tym razem wydeptywała ścieżkę.

Jest też labirynt z siana – mega fajna rzecz, dzieci nie można było wyciągnąć, dopiero głód ich zwabił do wyjścia oraz trampolina.

O to tyle, fajne miejsce, więc za rok możecie śmiało się wybrać ;) To jest w okolicach Warszawy, w drodze na Powsin, między Wilanowem a Konstancinem. Trudno przeoczyć.

A zanim pojedziecie to poczytajcie o odmianach dyń – koniecznie! :) Będziecie wiedzieć, która jest najlepsza do ciasta, a którą można jeść na surowo.

Świnki
Świnki
Farma dyń
Farma dyń
Farma dyń
Farma dyń
Kilka naszych łupów
Kilka naszych łupów
Króliczki
Króliczki
Labirynt z siana
Labirynt z siana
Farma dyń
Farma dyń
Farma dyń / cieni :)
Farma dyń / cieni :)

Komentarze:

gdzie ta farma jest? tez bym pojechała

Paulina Stępień
  • Paulina

Powsin, okolice Warszawy

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.