Wielkanocne pisanki – pomysły

Pisanki

Malujecie jajka na Wielkanoc? A może szykujecie jakieś inne „jajeczne” dekoracje? Dzisiaj kilka pomysłów na wielkanocne pisanki.

Mi najbardziej podobają się pisanki udekorowane metodą decoupage. Są po prostu śliczne. Możecie takie zrobić postępując identycznie, jak przy kuferku decoupage. Ja na Wielkanoc właśnie tak planuję ozdobić swoje pisanki.

Przeglądając instagram trafiłam na jeszcze kilka innych fajnych pomysłów. Cudowne są te pierwsze, ale o ile lubię prace manualne i hand made o tyle chyba do tego nie mam talentu by takie cudo narysować 🙂 A Wy? Może pochwalicie się swoimi pisankami?

http://instagram.com/p/mzNH4TIYDY/

http://instagram.com/p/mzMky0qwpL/

http://instagram.com/p/mzLrYHIYCV/

http://instagram.com/p/mzS3FfOh5l/

http://instagram.com/p/mzfPgIqNcU/

http://instagram.com/p/mzK9DtIYBy/

http://instagram.com/p/mzKn7jIYBo/

http://instagram.com/p/mzGt5xpg-L/

http://instagram.com/p/mzIvWJyVbK/

http://instagram.com/p/mzgLytNlIo/

 Które Wam się podobają najbardziej? Na koniec jeszcze jajo czekoladowe, w zeszłym roku mogłam podziwiać na żywo w Wedlu, jak takie jaka są malowane. Ręcznie z niebywałą precyzją. Szkoda by mi było go zjeść 😀

To jest absolutnie piękne!
To jest absolutnie piękne!
A tutaj powstawało czeko jajko
A tutaj powstawało czeko jajko
I już prawie finałowe
I już prawie finałowe
A to jajowa dekoracja :)
A to jajowa dekoracja 🙂 Trzymałam to zdjęcie niemal rok haha, więc musi w końcu ujrzeć światło dziennie bo ta dekoracja jest jadalna

A jakie jajka będą u Was? 🙂

6 Odpowiedzi

  1. ładne te pisanki 😉 u nas w domu nigdy nie malowaliśmy sami. zawsze były te kupne. Mam prośbę, ja w tym roku pierwszy raz przygotowuj ę sama śniadanie wielkanocne. Co ma znaleźć się na stole? doradzcie proszę:) i tak na marginesie , trochę nie w temacie. Mąż, z racji tego że chciałby mięć drugie dziecko, prosi aby Michał swoim zdaniem opowiedział czy była różnica? między pierwszym a drugim? jego odczucia? mój mąż był przy pierwszym i bardzo to przeżył. 🙁 a propo Paulinko kiedy TY dasz swoje różnice między pierwszym a drugim porodem? :* kiedy zaczniesz kręcić filmiki? tak dawno Cię nie słyszałam)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.