Tak było: Nasz pierwszy live na Facebooku!

Tak było: Nasz pierwszy live na Facebooku!

Niedawno zaprosiliśmy Was do oglądania nas na żywo za pośrednictwem Facebooka. Wy pisaliście komentarze, my odpowiadaliśmy na bieżąco do kamerki. Było tak miło, że spotkanie zleciało w mgnieniu oka. Dla tych co przegapili, oto nagranie z tego wydarzenia.

Robiliśmy już w przeszłości nadawanie na żywo przez Internet na Kotlet.TV, ale tam było wspólne gotowanie i mnóstwo przygotowań z kamerami, dźwiękiem itd. A tutaj było o tyle przyjemnie, że mogliśmy zacząć nadawać do Was prosto z marszu, bo korzystaliśmy w tym celu z telefonu Sony Xperia Z1, który ma taką miłą cechę, że został wyposażony w aplikację Social live właśnie do takiego nadawania na żywo na Facebooku.

Post użytkownika Domowa.tv.

Myślimy o kolejnych live’ach, może kiedyś nawet uda nam się nadawać na żywo z któregoś wyjazdu :)

*Wpis we współpracy z Sony.

Komentarze:

  • Liliana Wawrzyniak
  • Odpowiedz

ale się słodko emocjonujesz na początku jak o tym opowiadasz:D aż się sama ciesze do monitora :D!!

  • Kinga

Hehe:) ja też tak miałam! Oglądam, oglądam a nagle się zorientowałam że też się uśmiecham:) Fajny live, a takie pytanie, czy informacja o kolejnym będzie na fejsie? I kiedy kolejny, też się przyłączę;)

Paulina Stępień
  • Paulina

Tak kolejny też będzie na Facebooku :) a kiedy? postaram się by niebawem, najfajniej byłoby z jakiegoś super miejsca, ale np. w Paryżu nie mieliśmy netu poza kwaterą.

Dodaj komentarz:

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.