Szukaj
Generic filters

Tak było: Nasz pierwszy live na Facebooku!

Pierwszy live Domowa.TV

Niedawno zaprosiliśmy Was do oglądania nas na żywo za pośrednictwem Facebooka. Wy pisaliście komentarze, my odpowiadaliśmy na bieżąco do kamerki. Było tak miło, że spotkanie zleciało w mgnieniu oka. Dla tych co przegapili, oto nagranie z tego wydarzenia.

Robiliśmy już w przeszłości nadawanie na żywo przez Internet na Kotlet.TV, ale tam było wspólne gotowanie i mnóstwo przygotowań z kamerami, dźwiękiem itd. A tutaj było o tyle przyjemnie, że mogliśmy zacząć nadawać do Was prosto z marszu, bo korzystaliśmy w tym celu z telefonu Sony Xperia Z1, który ma taką miłą cechę, że został wyposażony w aplikację Social live właśnie do takiego nadawania na żywo na Facebooku.

Post użytkownika Domowa.tv.

Myślimy o kolejnych live’ach, może kiedyś nawet uda nam się nadawać na żywo z któregoś wyjazdu 🙂

*Wpis we współpracy z Sony.

3 Odpowiedzi

    1. Hehe:) ja też tak miałam! Oglądam, oglądam a nagle się zorientowałam że też się uśmiecham:) Fajny live, a takie pytanie, czy informacja o kolejnym będzie na fejsie? I kiedy kolejny, też się przyłączę;)

    2. Tak kolejny też będzie na Facebooku 🙂 a kiedy? postaram się by niebawem, najfajniej byłoby z jakiegoś super miejsca, ale np. w Paryżu nie mieliśmy netu poza kwaterą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz na stronie akceptujesz politykę prywatności.