Postanowienia noworoczne 2015

, komentarze: 55

Postanowienia noworoczne 2015

Jak tam po Sylwestrze? Mam nadzieję, że minął Wam miło :) A jak Wasze postanowienia noworoczne? Robicie czy nie? Potraficie dotrzymać? U mnie, jak co roku są postanowienia a może raczej plany i cele. Bo ja bardzo lubię mieć jakiś cel :)

W tym roku mam trzy postanowienia. Takie zwykłe. I nie najmniejsze w stylu: posprzątać w szafie, bo to akurat postanawiam sobie przynajmniej raz na dwa tygodnie, mniej więcej po tym, jak posprzątam :D Jest to co nietrwałego (u mnie), więc kiepsko sobie to postanowić jako cel na cały rok… ale może ktoś z Was akurat ma taki plan? :)

Nie postanawiam sobie też rzeczy wyjątkowo wzniosłych, jak będę pomagać innym, bo gdy czuję lub mogę to po prostu pomagam :) Co roku wpłacam pieniądze na organizacje, szczególnie na zwierzaki, ale też nie czuję, że to mój cel, to raczej chęć i obowiązek.

A jakie mam cele na ten 2015 rok?

1. Kręcić więcej filmów

Tak. Bardzo bym chciała nagrywać i umieszczać więcej filmów zarówno na domowa.tv, jak i kotlet.tv. Długo zastanawiałam się co z tym zrobić, bo po prostu fizycznie brakuje mi czasu na wszystko co bym chciała robić (haha). Najsłabszym ogniwem jest zawsze montaż filmów. Stąd myślałam co zrobić by… montowały się same :) i chyba się udało. Trzymajcie kciuki i mam nadzieję, że i Wam ten pomysł się spodoba. Nie obiecuję czy będą codziennie, czy raz na tydzień, ale liczę, że po prostu mi się uda.

A druga rzecz to też kręcić więcej filmów prywatnych, bo one są fajną pamiątką, szczególnie zmontowane kilka plików w jeden krótki film :)

2. Więcej ćwiczyć

Trochę mi tego brakuje. Ktoś powie, że z dwójką dzieci to ja już się nabiegam i mam najlepsze ćwiczenia (haha), ale ja potrzebuję trochę ruchu dla siebie. Od czasu kontuzji stopy (to już z pół roku temu sic!) troszkę tę kwestię zarzuciłam. Stąd to mój taki mały wielki cel – ćwiczyć. W domu czy na fitnessie nie wiem i nie upieram się przy żadnej opcji, ale chciałabym złapać jakiś rytm :)

A Wy?

3. Pojechać w podróż camperem

Odkąd pamiętam marzę o podróży camperem, ale nigdy nie jechałam. Może uda się w tym roku? Bardzo bym chciała spakować dzieciaki do kampera i ruszyć w świat. No dobrze Europę (bo jest piękna!). Nie wiem czy na tydzień, dwa czy miesiąc, ale to kolejny mój cel na ten rok i mam nadzieję do zrealizowania.

A Wy jakie macie postanowienia, cele na ten 2015 rok?

Dajcie koniecznie znać :* I wszystkiego najlepszego w 2015 roku ♥

PS postanowienie 1 zaczynam na słodko haha