A w 2014… postanowienia noworoczne

, komentarze: 8

A w 2014… postanowienia noworoczne

Nowy Rok trwa, pierwsza fala postanowień za nami, część już pewnie zweryfikowaliście, więc teraz na spokojnie czas na podsumowanie. Jakie macie plany, cele i postanowienia na Nowy Rok? My również spisaliśmy swoje by zawsze móc sobie zerknąć i się zmotywować.

Patrząc na ulice i parki, gdzie wszyscy biegają, zatłoczone baseny i ślizgawki domyślam się, że wiele postanowień brzmi „wezmę się za siebie” :) Czyż nie? Już Wam  życzę, byście wytrwali. Wśród moich też takie jest, a co!

Jeśli chodzi o cele z zeszłego roku, czyli przede wszystkim podróże i ćwiczenia, to udało mi się je dość mocno zrealizować. Bardzo mnie to cieszy. Co prawda północ Europy nadal na nas czeka, ale zobaczyliśmy i tak więcej niż początkowo planowaliśmy. Dużo podróży po Polsce i tych zagranicznych, w sumie kilkanaście świetnych wyjazdów – dla mnie super! Tak samo ćwiczenia. Wróciłam do formy sprzed ciąży i mogę być z tego dumna. Teraz co prawda mam chwilowy przestój, ale to do nadrobienia prawda? :) A Wam, jak poszło z postanowieniami sprzed roku?

To teraz czas na nasze postanowienia, cele, plany.

Paulina:

  • na pewno w drugiej połowie roku chcę wrócić do mocnej aktywności fizycznej, odpocznę po porodzie i to będzie dobry czas by wziąć się za ćwiczenia. Co planuję? Na pewno wrócę do wyzwań z Ewką (moje ulubione turbo i skalpel), ale też chętnie spróbuję czegoś nowego. Jeśli dam rade to chciałabym ze dwa razy w tygodniu skoczyć na fitness i aqua aerobik. Świetnie to wspominam, więc mam nadzieję, że się uda. Cel to oczywiście powrót do formy sprzed ciąży a w zasadzie lepszej :)
  • z takich plano-marzeń to chciałabym się wyspać, ale to chyba niemożliwe przez najbliższe X lat :) hahaha
  • mam nadzieję, że uda nam się latem skoczyć w Polskę. Nie rozpędzam się z tymi planami, bo jednak drugi maluch będzie jeszcze mały. W każdym razie polskie morze i mazury – koniecznie ;)
  • Na koniec roku mam nadzieję uda nam się wspólnie wybrać gdzieś w ciepłe rejony, Hiszpania, Grecja – do rozważenia :)
  • Chciałabym też przeczytać więcej książek. To spore wyzwanie, bo trudno czytać, gdy ktoś przewraca kartki. Mam jednak kilka książek w kolejce i chciałabym znaleźć chwilę dla siebie. W najbliższym czasie na pewno „W Paryżu dzieci nie grymaszą”!
  • Na pewno chciałabym mocniej pielęgnować fajne znajomości, częstsze spotkania, wspólne gotowanie to niesamowicie miły sposób spędzania wolnego czasu
  • i dokształcić się z robienia sushi, bo mocno mnie to wkręciło

Michał:

  • wiem, że chciałby przebiec na spokojnie 10 km do maja. Ma plan treningowy, cały czas biega a ja mu mocno dopinguję.
  • podobno chce się też zmierzyć z robieniem chleba w domu :) Tak naprawdę u nas to ja piekę chleby, ale nie będę ukrywać, że ostatnio jest ich znacznie mniej a te sklepowe są… sami wiecie jakie :)
  • ma też nowy-stary aparat średnioformatowy i mierzy się z robieniem nim zdjęć

wiadomo, że wiele planów, jak podróże czy wyspanie (haha) mamy wspólnych, więc nie będę powtarzać :)

Co jeszcze? Na pewno być, tak jak do tej pory dość optymistycznie nastawionym do życia i stosować założenia, o których już wspominałam. To dla nas rok wielu wyzwań, drugie dziecko, kilka fajnych projektów, sporo pracy, ale myślę, że będzie świetnie.

A jakie są Wasze plany i postanowienia noworoczne? Napiszcie koniecznie a za rok wspólnie do tego wrócimy ♥

Komentarze:

U mnie chlebusie są ;-)nie wyobrażam sobie sklepowych ;-)Moje postanowienia?W sumie nie mam. Mam jednak marzenia…oby zdrowie dopisywało mojej całej rodzinie, a reszta ukryta w serduszku. Właśnie dowiedziałam się, że w serduszku mojego dziecka nie ma już dziurki ;-))))))))zostały tylko szmery!!!!!!!!!i z tego najbardziej się cieszę i dziękuję Bogu ;-)

Paulina

08.01.2014 00:06

Monika to prawda te domowe chleby są najlepsze :) ja myślę, że fajnie mieć jakieś cele, bo może postanowienia to brzmi tak płytko… ale prawda jest taka, że aby to wszystko spełnić ważne jest zdrowie, najważniejsze. Ładnie to napisałaś, wszystkiego dobrego

Aleksandra Kulczycka

07.01.2014 22:20 Odpowiedz

ćwiczę codziennie:) dziś 7 dzień:)

Wzajemnie ;-)

Paulina, jak będziesz robić sushi to ja chętnie wpadnę na przeszkolenie!:)

Paulina

08.01.2014 15:35

Aga okey :) ja sie mega wkręciłam w sushi :)

W tym roku stwierdziłam że nie będzie postanowień noworocznych ,ale się nie udało, ponieważ zaczęłam chodzić na kurs pole dance i tak mi się spodobało, że postanowiłam zapisać się na kolejny poziom! Fantastyczna sprawa, rozluźnia, można się poczuć kobieco, wyrabia mięśnie oraz je rozciąga. Znowu chciałabym piec chleby na zakwasie z Twojego przepisu! Szczęśliwego nowego roku dla Was!

Paulina

10.01.2014 14:04

Moinka wcześniej nie znałam pole dance! zadowolona jesteś jak rozumiem? :)

Dodaj komentarz: